Náramek Pavlok vás donutí cvičit, nebo ne jíst sladkosti

Chcete pravidelně cvičit, nejíst sladkosti, nebo přestat kouřit? Náramek Pavlok, aby vám za nesplnění svých předsevzetí, že se chystá potrestat elektrickým proudem.

Doporučujeme vám přečíst si: Od zítřka nejem sladkosti, nebo jak skoncovat s sladké

Většina z nás dává pravidelné usnesení týkající se různých oblastí života. Chtěli bychom pravidelně cvičit, jíst zdravě, nekouřit, brzy vstávat, učit se cizí jazyky, omezit používání sociálních sítí atd., Většina z nich však po krátké době narazí na tvrdou realitu. S jejich dodržování zastavit předtím, než jsme vůbec začali. Chybí nám odhodlání a vlastní selhání vám líto, výhovorkami od fikce ve světě.

Právě nedostatek motivace, lidské pohodlí a nedisciplinovanosť se stal motivem pro tvorbu náramek Pavlok. Jeho autorem je Maneeshe Sethi, který sám potřeboval někoho, kdo by dozeral plnit všechny své závazky.

Náramek Pavlok, chytrého telefonu a speciální aplikace

Jak se tahle věcička v praxi? Připojení Pavlok náramek s smartphone a speciální aplikace slibuje, že pokud člověk nesplní předem stanovené cíle, bude "potrestán" elektrošokom.

Nastavíte prostřednictvím speciální aplikace, která nevstúpite do obchodu s rychlým občerstvením, a přesto neodoláte a přijdete dno? V tom případě obdržíte první oznámení ve formě světla nebo zvukové varování. Pokud to nepomůže, čeká vás na slabší, nebo silnější elektrické šoky. Na základě mozek může v průběhu času kombinovat zakázané činnosti nebo nedodržení stanovené cíle s nepříjemným trest v podobě elektrického šoku. To v konečném důsledku způsobuje, že pro člověka to bude jednodušší nastavit naše záměry splnit. V případě, že se stane, že někdo nebude dostatečný trest nebo elektrošok, může tato aplikace zveřejnit konkrétní selhání i na sociální síti Facebook.

Pavlok bude v prodeji v první polovině příštího roku. Uživatelům to může nosit na ruce jako náramek, nebo pomocí pásky připevněný na jiné části těla.

Zdroj video: www.youtube.com Zdroj obrázku: https://www.facebook.com/pages/Pavlok/249725988533868?fref=ts

Napsat komentář