Obnovené Panenství Přichází S Cenou pro Jednu Ženu

GettyGetty Obrázky

Dlouho jsme si trochu pochybují, zda se o trvalé koncept panenství. Celá myšlenka je plná historie prodlev žen které jsou panny, a proti těm, kteří nejsou v nějaké dobro versus zlo binární. (Jako v, panny byly do značné míry považovat za čisté, celé a neporušené, zatímco non-panny byly vnímány jako použité nebo poškozené zboží.)

Nedávný případ v Abu Dhabi dále zdůrazňuje, že tento znepokojující dichotomie: Egyptská žena byla nedávno dostal pokutu 7500 dolarů za to, že panenství chirurgie—tj. obnovení její vagina s jeho pre-sex formě—předtím, než si vzala svého současného manžela. Zdá se, že ona byla vdaná za jiného muže, ale s ním rozvedla a podrobil se zákroku, pak stále, že informace z jejího současného manžela. (On nedávno obdržel text z neznámého jedince, který ho informoval o jeho manželky minulosti.)

Když nebudeme souhlasit s tím, že lhala svému manželovi o svém předchozím životě, ona opravdu neměl na výběr, protože ve velké části Arabské společnosti, ženu, která už měla sex, je vnímána jako daleko méně žádoucí než ten, kdo je panic (viz: výše uvedené blizny). Peníze, ona je nucena platit její manžel—který je teď s ní rozvedl—je za „citovou újmu“, její lhaní mu způsobil. Muž je údajně „trpí depresemi a ztratil důvěru v lidi kolem sebe jako výsledek svého podvodu.“

Tento příběh slouží jako připomínka toho, jak to máme štěstí žít ve Spojených Státech. Jistě, stigma obklopující náš sexuální život, údajné promiskuitě a panenství zůstat, ale jsme vděční, že nemusíme skrývat své sexuální příběhy ze strachu, že bude právně stíháno.

Foto: Getty Images

Napsat komentář