Obnovit vaše tělo a mysl na POHYB academy Tour

Pár týdnů v Bratislavě se bude konat událost, ke které jsou pozváni všichni, kteří jsou ochotni věnovat denně cvičení a relaxace. Ve třech sálech najdete typ cvičení, aerobic a step, funkční trénink a body&mind. Jedinečná příležitost obnovit své tělo, ale i mysl.

V sobotu 17.5.2014, se začne POHYBOVAT akademie a poslední událost ze série: PŘESTĚHOVAT se do akademie Turné.

Událost Pohyb Academy Tour úspěšně začal v Banské Bystrici, pokračoval v Martin, pak v manchesteru a tento rok je série dospěla k závěru, Bratislava, 17.5.2014. Cílem bylo pokrýt celou Slovensku, připojte se k instruktoři a cvičebnú společenství za účelem představit nejen známé cvičiteľskú tip, že na Slovensku máme, ale také zavést nové místní instruktoři z každého města a, samozřejmě, přimět lidi, aby skutečnost, že jste přišel do práce.

Bratislava bude specifické v tom, že v jeden čas, na jednom místě, můžete si vybrat z 3 haly, která bude současně probíhat lekce skupinových cvičení.

V nabídce je pokoj určen pro FUNKČNÍ TRÉNINK, hala TĚLO A MYSL a sál na AEROBIK A STEP – 3 sály, 16 hodin skupinové cvičení, 10 prezentérov – každý si určitě přijde na své!

Na bezkonkurenční úrovni mysli, vrchol prezentéri a lektoři ze Slovenska, ale i ze zahraničí: Jose Martinez, Katka Kuncová, Iva Mojžíšková, Helena Ballová, Kristina Rúžičková, Milan Ondruš, Claudia Geryk, Adriana Seidler, Veronika Gimecká a Lea Grančič.

Budete si moci vybrat z menu hodiny: Krok, deepWORK, Piloxing, PortDeBras, Jóga, Aerobic, Tabata, Pilates, bodyartu, body Balance, Partner Úsek,….

Čeká na Vás 16 hodiny plné pohybu, energie, nadšení, radosti, sebezapření a tvrdé driny jeskyně, ale také relaxace a pohody…udělat vše, co můžete těšit v sobotu ráno.

Umístění: Air Craft Sporthouse, Ivanská cesta 30/B, Bratislava

Předprodej: 20 Eur – nutná přihláška předem

Aplikace pro: http://www.moveacademy.sk/kalendar-info/?id=16

Cena na místě: 27 Eur

Více info: [email protected]

move academy program

Napsat komentář