Obor: Že Podvádí Neznamená, že Kluci Milovat

GettyGetty Obrázky

Stále podváděl stojí za houby, mírně řečeno. Poté, co se mi to stalo, nikdy jsem opravdu viděl můj chlap stejným způsobem znovu (a jsem si sakra jistý, že jsem ho nemilovala tolik). Takže, když si uvědomil, že, nakonec jsem se s ním rozešla.

Možná jsem jen divné—nebo muži a ženy jsou si mnohem méně podobné než jsem si myslel—protože nový průzkum ukazuje, že 70 procent chlapů stále milují své partnery po získání podvedl. Hlasování, které bylo přijato 1500 ženatí muži, také ukázala, že 65 procent to chtěl vyřešit s jejich vzpurné ženy a méně než osm procent chtěl úplně zavolat manželství ukončí.

Jistě, chce zachránit manželství je opravdu jiný, než se snaží oživit zmíněné škole vztah, ale byla jsem hodně překvapená, tím, že tyto výsledky. Zejména proto, že stejný průzkum zjistil, že 92 procent mužů věří, že byl podveden, byla ta nejtěžší věc, kterou kdy zažil.

Ale možná, že kluci jsou jen shovívavější? Samozřejmě, tato informace by neměla podporovat nás připojené holky dojdou a dohromady s celkem náhodná, ale je dobré vědět, že pokud se nám pokazil, muži mohou být více ochotni pracovat věci ven.

Co si myslíte: myslíte si, že tvůj kluk by tě vzít zpět, pokud jste podváděl?

Napsat komentář