Odesílání Akty Mohou Pomoci Váš Vztah, Podle Této Studie

Staromódní milostný dopis je oficiálně mrtvý. Podle CNN, nová studie zjistila, že posílání akty nebo sexy texty je nový způsob, jak udržet jiskru naživu ve vašem vztahu.

Výzkumníci z Drexel University 870 dotázaných Američanů v rozmezí mezi 18 a 82 pro jejich studium. Zjistili, že 88 procent respondentů měl rozeslal alespoň jednou, a 82 procent v loňském roce. Tři čtvrtiny respondentů uvedlo, že rozeslal v rámci vztahu, ale 43 procent respondentů také uvedlo, že rozeslal v neformální vztahy.

Vědci také požádal účastníky o jejich sexuální a spokojenost ve vztahu, a ukázalo se, že většina lidí, kteří rozeslal byli šťastnější. Zjistili, že lidé, kteří rozeslal ve vztahu uvedlo, že více spokojen sexuálně.

A lidé, kteří spolu chodili, ale ne „velmi oddaný,“ byli šťastnější s jejich vztahy jako celek, když poslali sexy fotky nebo texty navzájem. (Lidé v „spáchal“ vztahy neměl žádný vliv z sexting, pravděpodobně proto, že se to všechno viděli už.) Muži jsou více pravděpodobné, že být uspokojeny z sexting, což je zřejmé každému, kdo byl bombardován s akty na Troud nebo OKCupid.

Obecně platí, že lidé, kteří rozeslal více to viděl jako „zábavné a bezstarostné“ činnost, která není zas tak vážné, ale očekává se, že to v jejich vztazích. Takže pokud vaše datum Troud už žádá akty a ty na to moc nejsi, je šance, že se nezastaví, jakmile se dostanete ho poznat. Ale pokud jste na to, to by mohl být začátek krásného vztahu.

Napsat komentář