Pevná prsa jen „s malým“ cvičení?

Mnoho žen ve fitness centru jsou přesvědčeni, že hmotnost školení cvičení snižuje velikost jejich prsou. Co je pravda?

Ženy by si měli uvědomit, že svaly a tuk není totéž. Prsní svaly jsou uložené pod prsy, které jsou tvořeny převážně tuk. Proto je velikost ženského prsu je spojeno mnohem více s úrovní tělesného tuku než s tím, jak mají vyvinuté svaly.

Pokud jde o trénink hrudníku, který jsem připravila pro vás, budete potřebovat pouze jeden lavici, velkou činku, pár jednoručiek a, samozřejmě, chuť do cvičení. Školení se skládá ze základních cviků: začnete tlaky v leže, další budou kliky a pak rozpažovanie s jednoručkami. Pokud vydržíte toto cvičení 2 krát týdně, v průběhu 6 až 8 týdnů, aby vidět významný rozdíl ve vzhledu a pevnosti vašich prsou.

Cvičení Tlak v leže

Lehněte si na lavičku, uchopte velkou činku rukojeť mírně širší než šířka vašich ramen. Počáteční horní krajná poloha je v okamžiku, kdy jsou ruce nad tělo rovně a kolmo k desce. Po upevnění této pozice vede k chodu činky a řízené pokrčení paží v loktech až do okamžiku, kdy se střed tyče dotkne mírně hrudi. Lokty směřují od těla. Vytláčajte činku nahoru až do vystretých ruku (ne, nicméně, dal ruce v loktech). Kontrolovane spusťte činku zpět k hrudníku.

Zdroj video: www.youtube.com

Doporučení: 3 série o 15 až 20 opakování

Kliky

Zájem výchozí pozici v propagaci příjemce může být oblečen lhaní. Váha těla spočívá na špičkách chodidel a dlaních, které jsou umístěny ve vzdálenosti o něco širší než šířku ramen, prsty směřující dopředu. Břišní svaly jsou napjaté, tělo tvoří jeden řádek. Z této pozice, ohýbání loket spustit na zem. Lokty směřující do stran a v dolní poloze je v loktech na 90-stupňovém úhlu, hrudník se nedotýká podložky. V dolní poloze druhé zotrvajte, a pak zatlačte tělo zpět do výchozí polohy.

Zdroj video: www.youtube.com

Doporučení: 3 série o 15 až 20 opakování

Rozpažovanie s jednoručkami

Lehněte si na lavici, ruce drží činky. Predpažte tak, že činky přímo nad hrudník, ruce jsou téměř natažené a dlaně směřují proti sobě. Spusťte činku po oblouku trajektorie, pomalu do strany a ujistěte se, že hnutí bylo založeno na ramenním kloubu, ne loktem. Začněte činky nahoru do polohy, ve které se budete cítit příjemné protažení prsních svalů. Napětí prsních svalů a po zakřivené trajektorii pro pohyb činky opět do horní polohy.

Zdroj video: www.youtube.com

Doporučení: 3 série o 15 až 20 opakování

Zdroj foto: goodfon.su Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

5 cvikov pre dokonalé prsia5 cvičení (nejen) pro dokonalá prsa

Může to znít jako klišé, ale i tady platí, že nezáleží na množství, ale kvalitu.

Ako si vybrať správnu športovú podprsenku?Jak vybrat správnou sportovní podprsenku?

Nosit správnou podprsenku pro sport, je stejně důležité jako výběr správné sportovní obuvi.

Poznáte cviky, ktoré vám pomôžu získať pevné prsia?Cvičení, které vám pomohou získat pevné prsa

Vliv na velikost prsou se přirozenou cestou je nemožné.

Napsat komentář