Pilates cvičení na ramena přinést flash úlevu od bolesti

Ramena patří k oblastem v praxi zapomenut. Zbavte se bolesti pomocí Pilates cvičení, které nabízíme.

Rychle přenést o mnoho let od doby, kdy fyzioterapeut Joseph Pilates přišel s unikátní cvičení, které mají mnoho pozitivních účinků na lidské tělo. Zásady Pilatesu jsou ve cvičení použita po celém světě, a cvičení sám se těší velké popularitě.

Jednou z mnoha výhod cvičení je, že se zaměřuje na oblasti, které zůstávají pro jiné druhy sportovních aktivit nepovšimnuté. Jeden z dané oblasti, jsou ramenní svaly, které každý den musí nést obrovskou zátěž. Posílení ramenní svaly vám zlepšit celkové držení těla, zabránit nepříjemné bolesti a zlepšení pohyblivosti paží. Dost teorie, pojďme se dostat do cvičení!

Cvičení přináší nadšení, radost a úlevu od bolesti

Nabízíme vám jednoduché cvičení, které můžete provádět každý den doma, a někteří i v práci. Jsou určeny pro všechny ty, kteří trpí bolestí v bedrech v důsledku špatné držení těla, operace nebo úrazy. Nezapomeňte na pomalé a soustředěné provádění cvičení Pilates s důrazem na základní zásady Pilatesu.

1. Ramenní Rohlíky nebo krúženie zbraně je jednoduchá a rychlá. Spočívá v provádění krúživého pohyb ramena nahoru, dozadu a zpět v počtu alespoň 10 opakování. Po dokončení všech opakování krúžte ramena nahoru a dopředu ve stejném počtu.

2. Krk Otáčení nebo krúženie krk je k uvolnění napětí krční páteře a oblasti ramenní svaly. První praxe koncentrované krúženie krku ve směru hodinových ručiček v počtu 10 krát. Pak krúžte naopak se stejným počtem opakování.

3. Třetí cvičení se provádí vleže na břiše. Je určen nejen pro ramena ale i zad a hýždí.Vleže na břiše položte ruce a nohy mírně od sebe. S dlaněmi na podložku vedle těla a hlava je otočena k jedné straně. Za prvé, zvedněte pravou nohu a levou ruku. Zatímco v této lokalitě zotrvajte a vrátit se do výchozí polohy. Pokračujte levou nohu a pravou ruku stejným způsobem. Doporučuje se opakovat 10 až 12 krát na každé straně.

4. Podstatou čtvrté praxi je opět velmi jednoduché. Postavte se a nohy dejte od sebe na šířku ramen, ruce jsou volně spuštěny v těle. Zkuste vytáhnout vaše ramena tak vysoko, jak je to možné. S výdychom vrátit do své původní polohy, ramena tlačit dolů a opakujte.

5. Poslední cvičení lze provádět také v sedě. Leží v prodloužené obou horních končetin směrem dozadu a tahem nahoru. Když cvičíte, můžete ruce spojit. Z této pozice, otočte trup do obou stran. Myslet na pravidelné dýchání.

Inspirována jinou cvikmi!

Připravili jsme pro vás další články, ve kterých můžete najít účinné cvičení na různých částech těla. S těmito cvikmi rozhodně precvičíte celé vaše tělo, a budete mít výsledky, co si přejete.

 • Cvičení pro abs – získat silnou abs
 • Chcete vyvinuté břicho? Dělat cvičení, správné cvičení!
 • Cvičení pro zadek
 • Cvičení na záda a posílení zádových svalů
 • Pilates cvičení pro páteř
 • Pilates cvičení na ramena přinést flash úlevu od bolesti
 • Cvičení pro pevné hýždě – 6 fitness cvičení
 • Cvičení na lýtka
 • Cvičení pro stehna se Zumbou
 • Cvičení pro těhotné
 • Kromě toho – Zdravé recepty

Napsat komentář