Pilates cvičení pro silné a štíhlé břicho

Budete trénovat vaše břišní svaly, ale klasické cvičení vás již omrzeli? Přinášíme osvěžení v podobě cvičení pilates speciálně pro břišní svaly. Viz naše instruktážní video.

Břicho patří k partiám těla, což nám největší potíže. Že jsme pochopili, štíhlý a tvrdý břicho, budete muset upravit stravu a cvičení. Když cvičíte, je důležité poskytnout cvičení, a tak, pokud jste ještě nevyzkoušeli pilates cvičení na břicho, teď je ten správný čas.

Pokud si myslíte, že pilates je nuda a nic náročné, vyvedieme vás z omylu. Když jsi zastřelil konvoj opakovat několikrát, grarantujeme, že se budete cítit, jak strašně máte břišní svaly cvičil. Těžko jsme dali a profesionální inštruktorke pilatesu, cvičení, které predvádzala. Pro potřeby natáčení a focení musela tato cvičení několikrát opakovat, když se řádně zapotila.

Výhodou pilates cvičení je, že to šetří vaše záda. S správný design se vám nemůže stát, že vás budou bolet záda nebo krk. V obecné cvičení pilates je považován za jeden z najúčinejších prostředky, jak zabránit, ale také, jak se zbavit bolesti zad.

Rekord máme pro vás dvě videa, na které existují různé typy cvičení. Máte z čeho vybírat. Vybrané cvikmi důkladně prostřednictvím certifikovaného instruktora, Katarina Horvathova, který jasně a pochopitelně vysvětlit každý pohyb konstrukce z praxe. Doufáme, že si dobře zacvičíte.

Pilates cviky na břicho – část 1

Pilates cvičení na záda – část 2

Prostor pro focení poskytována sports center RETRO Sport a Wellness v Bratislavě.

Autor: Jana Šimkovičová

Napsat komentář