Pilates cvičení pro zdravá záda

Koho nebolí záda, ať zvedne ruku! Jsme zvědaví, kolik rukou by. Diagnóza bolenia zpátky se týká mnoha lidí. Ale pomoci můžete snadno. Jen pár minut denně věnovat v pravém cvikom na zadní straně. Zadní z nich posiluje, uvolňuje a vy se z toho dostat bolest.

To, co budeme říkat. Záda bolí, starší osoby a mladý. Často, obtíže jsou způsobeny vedením špatný životní styl, tedy nedostatek pohybu, nadváha a obezita. Ne pro každého je snadné jen tak začít cvičit, zvláště když člověk cítí bolest při každém pohybu.

Cvičení pro záda je mnoho, ale my pro otáčení videoblogu výběru certifikovaný pilates cvičení pro záda, s nimiž zádových svalů precvičíte a spevníte. Zároveň zmiernite bolesti zad. Cvičení Pilates je považován za jeden z najúčinejších prostředky, jak se vyhnout, ale také zbavit bolesti.

Rekord máme pro vás dvě videa, jedno s úplně zakladnými cvikmi. Ta je možná o stupeň náročnější, ale ne dost na to, aby ho zůstat s člověkem, který vůbec nevykonává.

Vybrané cvikmi důkladně prostřednictvím certifikovaného instruktora, Katarina Horvathova, který jasně a pochopitelně vysvětlit každý pohyb konstrukce z praxe. Doufáme, že si dobře zacvičíte.

Pilates cvičení pro záda – jednoduchá verze

Pilates cvičení na záda – mírně pokročilá verze

Prostor pro focení poskytována sports center RETRO Sport a Wellness v Bratislavě.

Napsat komentář