Pánevní dno by měla být praxe na muže

Cvičení svalů pánevního dna je velmi důležité pro ženy ale také pro muže.

Držet této části těla bojujete kromě problémů s únikem moči, a to i proti neplodnosti. Kromě toho, to by mohlo pomoci zintenzivnit sexuální prožitek.

Co je to pánevní dno

Jedná se o svaly hlubokého stabilizačního systému, které jsou umístěny v dolní části pánve. Je tvořen třemi vrstvami svalů, které jsou připojeny k lonovú kost, kostrč a sedací kosti. Svaly pánevního dna úzce spolupracovat s hlubokým brušnými svaly a bránice. Jejich úkolem je stabilizace a podpory páteře, ovládání vnútrobrušný tlak, když se zvedne zatížení a podporu páteře.

Problémy s panvovým spodní části

Pánevní dno bychom měli mít plně funkční a aktivní bez ohledu na věk a pohlaví. Nicméně, sedavé zaměstnání, nedostatek pohybu a stres působící na tyto svaly velmi nepříznivě. Pokud je aktivita pánevního dna snížena, mohou se vyskytnout problémy s non-fungování brušnými svaly, bolesti zad, nebo inkontinence.

Kromě výše uvedených může způsobit problémy:

  • nesprávná technika pro zvedání břemen
  • intenzivní fyzické aktivity s nevyváženým zapojení různých svalových skupin
  • nadměrné zapojení břišních svalů, bez dostatečného zapojení svalů pánevního dna
  • těhotenství a porod
  • zranění nebo operace v oblasti pánve

Rekvalifikace pánevního dna

Cvičení pro pánevní dno by měli do svého tréninku plánu zahrnout nejen ženy, ale také muži, a zejména ti, kteří mají problém s erekcí problémy. Toto cvičení je snadné, ale to by mělo být prováděno pravidelně a intenzivně. Praxe být v klidu, pomalu a bez zadržování dechu.

Jak provádět cviky na pánevní dno

Pro lepší lokalizaci správné svaly by měly pomoci následující:

  • ke stažení animal svaly k sobě, jako byste chtěli udržet moč
  • pokud jste si stáhli správné svaly, měli byste pod panvou cítit pohyb svalů
  • žádné jiné svaly (stehna, břicho, nebo sedí) by vás zapojit ne

Během samotného cvičení, stáhněte svaly pomalu, jako najpevnejšie můžete, zatímco jiné části uvolnit. Vydržet 8-10 sekund. Cvičení opakujte třikrát denně. Druhý typ cvičení je v pohybu svalů v rychlém sledu. Svaly zatáhněte a uvolněte 10 krát v řadě. Pokud můžete udělat následující cvičení provádět po 30-40 opakováních, po 3 měsících byste měli vidět první výsledky.

Tyto typy cvičení, můžete provádět téměř kdekoliv. Nepotřebujete posilovnu a neměl bys ani spotiť. Každé cvičení bude podporovat vás, a mentálně a dává vám důvěru. Během cvičení, tím lépe vás poznat své tělo a naučíte se lépe ovládat.

Zdroj foto: unsplash.com Christopher Campbell Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

5 najlepších cvikov na posilnenie stredu tela bežca5 nejlepších cvičení na posílení středu těla běžce

Středu těla (core) představuje stavební kámen našeho těla.

Môže pilates pomôcť pri inkontinencii? Může pilates pomoci inkontinencii?

Únik moči je obtížný problém. Lidé, kteří inkontinenciou trpí, jsou často stydí a chtějí to tak rychle, jak je to možné, aby se ho zbavit.

10 dôvodov, prečo dať šancu pilatesu10 důvodů, proč dát šanci pilatesu

Pilates tvrdil, že po deseti lekcí pilatesu jeden rozdíl se cítí po dvaceti vidět ho a po třiceti je vlastníkem nové tělo.

Anketa Proč cvičíte pravidelně?

Chci se zbavit přebytečných kilogramů. Mám vyformovanú charakter. Sport mi pomáhá ventilovat. Chci volný čas trávit užitečně.

Celkem hlasů: 295

Napsat komentář