Podnikání v oblasti sportu, je také o přístup k zákazníkovi

Po skončení se zařízení, které nabízí převlékací kabiny hledal sport, který by ho potkal a později si založil své vlastní studio.

I když je v petržalka, bratislava velká konkurence, pokud jde o fitcentier a pohybové studie, studio SKOK má své stálé klienty. V čem spočívá tajemství úspěchu? "Je to o přístupu majitele k zákazníkovi. Nemůžete jít do podnikání v tomto směru s tím, že chcete, aby. Musí tě bavit a vnitřně naplňující," říká Miška Danková. Samozřejmě je to také o zkušenosti a neustálé vzdělávání. Začal její příběh?

Miška danková

Od útlého dětství se věnoval plavání

Miška pochází z Piešťan, tam, kde je koupání vašeho oblíbeného sportu. Konečně, tam se narodil a vyrůstal známý také plavkyňa Martina moravcová, která. I Miškina máma pracovala jako plavecká trenér. S, které nabízí převlékací kabiny začal ve čtyřech letech a profesionální, že byla zaplacena až 22 let. Ve stejné době, zkuste jiné fyzické aktivity. "Když jsem skončil s top, který nabízí převlékací kabiny, ještě jsem studoval FTVŠ a hledal sport, který bych mohl cvičit. Byl jsem se přestěhoval, abych cvičení na trampolínach, které jsem tak daleko," říká instruktor. Tento druh pohybu, který mluvil nejen o zdraví, ale i funkčního hlediska. Sám o sobě je fyzioterapeut a fitness trenér. "Byl jsem si vědom skutečnosti, že trampolínach mohou cvičit i lidé se zdravotními problémy, a to je vhodná forma pohybu pro snížení hmotnosti," dodává Miška.

Miška danková

Cesta k vlastní studii

Mladá žena, stejně jako mnoho dalších instruktorů, pracovala v různých fitcentrách. Jeden den, jste řekl, že chce, jeho cílem je klientovi poskytnout něco více než jen účast na lekci. Toužil, aby se lidé v bližším kontaktu, dát jim informace a zkušenosti.

Aktuální studio SKOK existuje již dva roky. Kromě jumpingu tady z lekce flowinu, hot jógy, pilatesu a piloxingu. Miška má tým šest instruktorů, kteří jsou v praxi profesionály. Spíše než rozhodnout se pro nové cvičení, které chce ve studiu nabídnout, musí se to vyzkoušet sama. Tak to bylo také s piloxingom. "Piloxing poprvé jsem zkusil, ale nebyl jsem s stotožnená. Za nějaký čas zkusil jsem to znovu a našel řešení v tomto smyslu. To je dobré cvičení," přiznává. Studie také poskytuje klientům poradenství v otázkách zdraví, zotavení, redukce hmotnosti, výživy a podobně.

Miška danková

S trochou chcenia něco může být

Kromě toho, že je Miška jedna studie, působí také jako manažer Sport, Děti, Akademie, který se zaměřuje na nejmenší děti. Na otázku, zda může řídit vše, s úsměvem odpověděl: "Když člověk chce, všechno, co mohou. S dětmi mě to baví, já to vidím v potenciálu. Postupem času jsem se mohou děti věnovat ve vlastní studio."

Doporučujeme, abyste si přečetli: Katka Kuncová: Každá lekce piloxingu je pro mě událost

Napsat komentář