Pojďme se Ani Mluvit O Sexu S Našimi Tatínky

Není tam žádná taková věc jako „dobrý“ sex promluvit s tvými rodiči. To bude určitě traumatizující, je to jen záležitost stupně. Na stupnici od jedné do terapie pro zbytek mého života, řekl bych, že mluvit můj táta mi dal na McDonald ‚ s drive-through v roce 1995 je solidní 10.

Bylo mi 12 let a můj starý muž a já jsem právě dokončil hrát tenis, když jsme se rozhodli zasáhnout Mickey D ‚ s, trochu kuřecí nugget akce. Seděli jsme na parkovišti pít čokoládové koktejly a jíst obalované diabetes, když se, jakoby nic, můj otec právě řekl, „Budete muset začít nosit podprsenku, protože váš malý kozy jsou válející se všude kolem.“

Málem jsem se udusil. Moje malá, co? On vážně jen použít slovo „prsa?“ Byl to Judda Apatowa?

Snažil jsem se vyskočit z auta a utéct, ale dveře byly zamčené. On pokračoval, „se z Tebe stává žena a že jste stále smyslná.“ Podíval jsem se dolů na své kuřecí nugety a okamžitě ztratil chuť k jídlu.

Za prvé, poslouchat tvůj táta mluvit o své plechovky je živá noční můra. Za druhé, byl jsem plochá. Já ani nevím, o čem to mluví. Zemřel bych, že „malý kozy lítají.“ To byl můj konečný sen! Probudil jsem se každé ráno na střední škole pocit sám sebe, jestli je nějaký pokrok byl učiněn.

Na jeho obranu, i když jsem byl celkem hippie, nikdy jsem nenosila podprsenku, a i když váš hrudník je úzký, stále mají bradavky, které ukazují, přes tričko a to je asi divný, že táta. Ale bohužel pro mě, náš rozhovor neskončil s mým tátou je analýza mé kokosové ořechy.

Zavřel Ted Mluvit o pubertě s drahokam: „Také nechci mít sex, dokud jsem mrtvý.“

Byl jsem již kvetoucí mladý nadrženec, tak teď jsem byla opravdu hodně naštvaná. Nechtěl jsem, aby můj táta umřel, ale také jsem opravdu chtěl P v V. a Teď bych se měl starat o vraždu můj táta, takže jsem mohl vrznout!

To bylo zdaleka nejvíce nepříjemné konverzace, jakou jsem kdy měl…a jednou jsem se ptala chlapa na ples, který řekl „Ne“. Jediná věc, která mě nutí cítit se lépe o tom, že masivně ponižující tête-oko, je vědomí, že téměř všichni trpí přes bolestivé rodičovské sexu.

Tvoji rodiče ti trapný převyprávění ptáci a včely? Povězte nám o tom v komentářích níže!

Pro další úvahy z Růže, následovat ji na Twitteru.

Napsat komentář