Pojďme se Ani Mluvit O Sexu S Rodiči

Minulý týden jsem vyslán o traumatizující sex chat jsem měl s mým tátou, když jsem byla malá holka. Jak to dopadá, nejsem jediný gal, který byl držen v zajetí pro rodiče divoce nepříjemné tělesné rozhovor. Podívejte se na některé povedené příběhy od jiných holek, který žil vyprávět příběh.

Erin Soudce

Když mi bylo 9, můj táta se ke mně obrátil z modré a řekl: „nebudeš mít sex, dokud se najít lék na AIDS.“ Takže příští Vánoce, jediná věc, kterou jsem žádal, byla chemie set. Moji přátelé by se říci, „Erin, ty chceš hrát doma?“ a já řeknu „Ne, já chci hrát dvojitě zaslepené klinické hodnocení! Musím léčit tuto věc na ples!“

Chrissy Mayr

Pamatuju si poslední koupel mi dal můj otec. Nepamatuji si, kolik mi bylo, možná kolem 10, (to bylo i před pubertou, přísahám), ale věděl jsem, že to byla jedna koupel příliš mnoho. Jsem objala kolena blízko k mé neexistující prsa jako můj táta si umyla vlasy. Pak byl rád, „Jo, půjdu, teď je to vaše práce, aby si umyjte části.“ Byl jsem jako, „Co díly? Nemám tušení, o čem to mluvíš.“ Je to jako, „víte, vaše dívka díly.“ Ještě jsem nevěděl, co tím myslel, on byl němec a introvert, takže to bylo tak daleko, jak ten rozhovor dopadne. Nevěděl jsem, co se právě stalo, ale věděl jsem, že to bylo divné.

Laura Jayne Martin

Na dvou různých příležitostech, moje máma, fantastická, pokud roztržitá matka, omylem pronajal, co bylo v podstatě soft-core porno pro nás se dívat s chůvou. Myslím, že jsem byl 11 nebo 12 let. Jsme opravdu rádi mystery filmy a myslím, že se jen díval na VHS kryty, místo hodnocení. Někdy žena v kabátu je detektiv. Někdy je…ne detektiv.

Protože moji rodiče měli ve zvyku fast-forwarding přes sexuální scény ve filmech sledovali jsme jako rodina, věděl jsem, že něco není v pořádku. Asi si myslel něco jako: „Proč je nikdo rychlé převíjení vpřed?“ Ale rozhodně jsem jí to řekl, „To je v pořádku, někdy jsme se dívat na filmy jako rodina.“

Abby Feldman

Když mi bylo asi 11, jsem naklíčené tři podpaží chloupky v každém podpaží. Moje máma mi řekla, nebyla jsem připravená na holení, tak, že by klip každou vlasy individuálně s její obočí nůžky, rybaření podpaždí k oknu pro extra lehké a dostat ji nasadit brýle na čtení zvětšovací účely.

Pak mi řekla, začínala jsem se cítit a potřeba používat deodorant, a aby mi ukázal, co jsem se cítit jako,, vzala si mě do skříňky a vytáhl kmín a mě čichat to.

Katie Společ

Když mi bylo třináct, moje trapné fázi soupeřil, co jsem kdy viděl od někoho jiného. Měl jsem zuřící akné, fialová Esprit brýle (MYSLEL jsem, že ONI BYLI v POHODĚ), a gumičky na rovnátkách uzavřeno, samo. V podstatě jsem vypadala jako pizza měla na sobě, Hubble Space Telescope.

Já ne, přinejmenším, hodně štěstí s chlapci. Moje mladší sestra, kteří žili, aby mě mučit, řekl něco, co snarky s Tátou o tom, jak kluci mě neměl rád a já bych nikdy mít přítele. Můj táta, snaží se být oporou, odpověděl, „Beth, budete muset snížit Katie nějaký malátný. Je to jen ještě přijít na její sexualitu.“ SUPER UŽITEČNÉ, DÍKY TATI.

Chci říct, vážím si toho implicitní podporu pro své případně non-tradiční romantické volby a všechno, ale to nebylo to, co jsem potřeboval v 8. ročníku. Možná „zjistit, že moje sexualita“, myslí tím „rostou prsa,“ a pokud ano, tak to fungovalo—začalo to mírně lepší. Ale až o šest let později.

Maria Heinegg

Bylo mi osm let a můj táta byl pryč z města na víkend a moji rodiče měli vzájemně sladěny, že je čas pro mou mámu, aby mi dala „sexu.“ Zdá se, že obavy poté, co jsem jim řekl, že jsem si myslel, že děti byly od muže, líbání dáma na vag, protože jsem to viděl ve filmu.

Máma mě vzala ven na Kulatý stůl na Pizzu (R. I. P. průměrné pizza řetězce), a vysvětlil proces penis do pochvy a početí a jak všechny děti čekala až do manželství na sex. Později jsem zjistil, že „cool“ znamená „sexuálně frustrovaný/nerdy“. Její přepočítání vysvětlení bylo, že jsem měl svraštělé obočí celou dobu, a pořád se ptala „kroutit“ (spermií). Dobrá diskuse!

Alison Leiby

Moje matka a já jsem nikdy nemluvil o sex a vztahy, když jsem vyrůstala. Držel jsem (velmi omezené) romantický dění na sebe, a naučil to, co jsem potřeboval od zdraví, třída, přátelé a televize!

Pár týdnů předtím, než jsem měl odjet na vysokou školu, moje matka mě vzal na oběd. (Měli jsme saláty, protože jsme ženy.) V půlce jídla, které měl většinou diskuse o tom, co položky, které jsem ještě potřebovala na kolej, ona mimochodem řekl, „Tak, víte, že si můžete smlouvu věcí z orálního sexu taky, že jo?“

Věděl jsem, že tak jsem řekl: „Ano, samozřejmě.“

Pak zase mluví o IKEA.

Tvoji rodiče ti trapný převyprávění ptáci a včely? Povězte nám o tom v komentářích níže!

Doodle Elisa Benson

Pro další úvahy z Růže, následovat ji na Twitteru.

Napsat komentář