Posilujeme s fitloptou

Cvičení s fitloptou je snadné provést téměř kdekoliv a s vaší postavou dokáže udělat divy.

Co fitlopta výhody?

Pomáhá zlepšit, či dokonce odstranit poruchy svalového napětí a koordinační poruchy, napravit deformace páteře, zlepšit koordinaci dechu. Kromě toho, že přispívá k osvieženiu, relaxovat a také pobaveniu.

Trénink na posílení celého těla Posilování břišních svalů

Lehněte si na míč hřbet ruky si dejte za hlavu. Loket tlačit dozadu. S nádechem lehnout, s výdychom spevnite abs a zvedněte trup. S výdychom znovu uvolnit. Proveďte 3 série o 15 opakováních.

Posilování hýždí a pánevního dna

Ležet na zemi, lýtka můžete najít podporu pro míč a ruce položte vedle těla. Spevnite zadek a s výdychom zvedněte pánev do horizontální polohy těla. Vydržely několik hlubokých a klidných nádechů a výdychov a s nádechem uvolněte pánev zpět na zem. Udělat 15 opakování.

Doporučujeme k přečtení: Jak nahradit židle pro fitloptu Posilování hrudníku a paží

Kliky na fitlopte. Pevně uchopit míč, rozkročte nohy na zem pro lepší stabilitu a celou svou váhu vložil do fitlopty. S nádechem púšťajte na míč, když se dotknete hrudníku míče, tak s výdychom vraťte se do výchozí polohy. 3 cykly 8 opakování.

Posilování hýždí

Píšťalami najít podporu pro míč a dlaně na podložce. Tělo udržujte rovnoběžně s podložkou a aby to celé město: záda, břicho, nohy, ruce. S výdychom zvedněte jednu nohu (zanoženie), s nádechem dejte nohu zpět a opakujte druhou nohou. Po celou dobu cvičení udržet tělo silné. Proveďte 3 série 10 opakování každou nohu.

Doporučujeme čtení: Každý může mít "posilku" doma. Dokonce i vy! Posilování stehen

Postavit ke zdi a míč si dal za záda. S nádechem pokrčte kolena do pravého úhlu. Dávejte pozor, aby koleno nepresahovali tip. S výdychom vrátit se do původního postoje. Dělat stejné cvičení ve stoje rozkročnom. Proveďte 3 série po 20 opakováních.

Pomocí těchto cvičení precvičíte buňky těla. Nikdy nezapomeň na to, že je před cvičením důležité, aby se zahřál tělo nějaký jednoduchý pohyb (jen teď na rotopedu nebo tančí na svou oblíbenou hudbu).

Napsat komentář