Posilujeme tělo, na bosu

Pokud jste pravidelné školení přestane bavit, zkuste do svého tréninku zapojit bosu.

Po celou dobu zábavy, cvičení na bosu automaticky zapojovat hluboko uložené břišní a zádové svaly, které normální pohyb neposilníte, a které jsou zodpovědné za správné držení těla. Bosu může být skvělé pro posílení celého těla.

Bosu je ideální pomůckou pro zdravé hubnutí, zpevnění celého těla, trénink vytrvalosti a celkové kondice. To vše bez zatěžování kloubů, tvrdých dopadů a namáhání kolen.

Cvičení Izometrický most

Zapojené svaly: střed těla, ramena

To je velmi jednoduchý, ale zároveň maximálně efektivní cvičení pro posílení celého těla. Počáteční postavení je stejné jako kľukom. Od vzporu, ruce jsou umístěny na bosu přibližně na šířku ramen od sebe. Cvičení je velmi jednoduché, ale velmi důležitá je správná technika. Za všech okolností se snaží neprehýbať kyčle, hýždě nezdvíhať se však nesmí spadnout. Pata zkuste tisknout k sobě a podsadzovať pánve. V této pozici, snažte se vydržet tak dlouho, jak je to možné. Když ztrácíte správné držení těla, dejte si krátkou přestávku a opakovat ještě 3x.

Dřepy

Zapojené svaly: kvadricepsy, sedací svaly, střed těla

Squat určitě každý, je dobře známá. Nicméně, bosu, cvičení dodává nový rozměr. Vede nejen k účinnější zapojení dolních končetin, ale posiluje svaly hlubokého stabilizačního systému. V praxi je důležité, že špičky směřují dopředu, kolena se nesmí směrovat k sobě. Nohy jsou asi na šířku ramen. Když v podřepu lehce predkloňte a zadek posuňte dozadu. Udržujte své nohy se snaží po celou dobu držet rovně, nenakláňajte vpřed na špičky nebo dozadu na paty. Udělat tři série 15 opakování.

Kliky

Zapojené svaly: ramena, střed těla, hrudníku

Je to klasické kliky s tím rozdílem, že ruce si položil na bosu. Velké plus je zlepšení koordinace.

Bicepsové vytáhnout

Zapojené svaly: bicepsové svaly, střed těla

Postavte se na bosu, s jednoručkami v ruce. Místo jednoručiek můžete také použít lahve s vodou. Stoje na bosu udržovat rovnováhu a udělat střídavé bicepsové vytáhnout. Proveďte 3 série 10 opakování každou rukou.

Když cvičíte na bosu, samozřejmě, tam jsou také rizika

Špatné cvičení může způsobit nejen sliznice, ale i zranění některých částí těla, jako jsou kotníky. Když cvičíte, je proto velmi důležité, že jste dal velkou péči. Nejlepší je, samozřejmě, provést alespoň první cvičení s pomocí odborníka pro toto cvičení.

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Pre akčné dievčatá: 6 cvikov pre dokonalý zadokPro akční dívky: 6 cvičení pro dokonalý zadek

Nejste spokojeni s vaším zadek? Tak to se pohybovat a zacvič si s námi 6 cvičení, které vyformujú a spevnia.

Pre akčné dievčatá: formujeme brucho. ideš do toho tiež?Pro akční holky: Formujeme břicho. Jdete do toho také?

Uživatele to obtěžuje projektování tuku z boku kalhoty? Chcete být v plavkách štíhlé a sebevědomé?

Pre akčné dievčatá: s funkčným tréningom bude telo nielen štíhle, ale i funkčnéPro akční dívky: S funkční trénink tělo bude štíhlé a funkční

Chcete nejen krásná, ale také funkční tělo? Těla, které mají hodně zvládne, a pořád vypadá sexy?

Napsat komentář