Potřebujete zhubnout rychle a bez újmy na zdraví?

Máme pro vás řešení v podobě dvoutýdenní rychlé diety, které přinese očekávané výsledky a využít vás, fyzicky nebo psychicky.

Každý z nás se občas stane, že potřebuje zhubnout rychle, například v důsledku nějaké mimořádné události v rodině nebo v práci. Bohužel, většina rychlých diet je sestaven tak, že jsou udržitelné jen pár dní, člověk trpí hladem, je frustrovaný a na konci takové diety přichází jojo efekt. Ale i zde existují výjimky. Jedním z nich je rychlá dieta od eDiéty, které jsou připravovány zkušenými odborníky.

Zásady rychlého stravy z eDiéty

Turbo dieta od eDiéty je dvoutýdenní internátní program, který je navržen tak, aby člověk ztratil na váze rychle, ale zdravé a v pohodě. To je vzhledem k tomu, že pro přípravu těchto diet se podílí tým zkušených odborníků. Takže se nemusíte bát, že vás bude závislý na nudné stravy a od rána do večera budete mít v břiše "vyhrát kapela".

I když to je dieta, která je založena na nižší příjem energie, to představuje pestrou škálu potravin a všechny důležité makroživiny, bílkoviny, tuky a cukry. Vaše tělo dostane to, co potřebuje. Na hladovění, a "poskvrnil sterling" psychiku, na to můžete zapomenout.

V tomto typu diety jsou v souladu s principy krabičkovej diety. To znamená, že jídlo přijde k vám čerstvá strava je pestrá, jídla jsou vyrobena z místních a sezónních potravin. Zajímavé je, že během rychlé diety, to je také používáno selenu v podobě potravinový doplněk. Je to proto, že selen má příznivý část na podporován imunitní systém a kromě toho má blahodárný vliv na kůži, vlasy a nehty. Takže po skončení diety se bude nejen o pár kilo lehčí, ale také krásnější.

Během diety, to je důležité důsledně dodržovat pitný režim a vyhnout se jakékoli konzumaci alkoholu. Po dobu dvou týdnů, nicméně, to vydržet může být, co na to říct?

edieta evelyn

Zdroj: PR

Zdroj foto: pixabay.com

Napsat komentář