Poxet 60 mg Priligy (Dapoxetine)

Poxet 60mg Dapoxetin lék na oddialnie erekce

Dapoxetine takže Poxet 60 je nový lék na předčasnou ejakulaci, která je určena pro muže od 18 do 64 let. Soudě podle mnoha reakcí, tato je velmi kvalitní a naprosto bezpečný lék, ať ho představit trochu blíž. Předčasná ejakulace postihuje celou řadu lidí, zejména ty mladší, žádný účinný prostředek, je proto pro ně bezpochyby požehnáním.

Poxet 60 – lék na předčasnou ejakulaci

Léčbu předčasné ejakulace za pomoci léků, jako je třeba Dapoxetine je vedle psychoterapie a řadu dalších technik samozřejmostí, a v poslední době je na trhu celou řadu přípravků, které mají velmi blahodárné účinky. To dává mnoha lidem novou naději.

Jako dapoxetine vlastně funguje?

Na počátku je třeba zdůraznit, že dapoxetine je léčivý přípravek určen pouze pro dospělé muže. V případě, že chcete používat, budete jistě proto uchovávejte mimo dosah dětí. Ale teď s léky. Dapoxetine (Priligy) patří do skupiny selektivních inhibitorů zpětného vychytávání serotoninu (selective serotonin reuptake inhibitors, SSRI) – zdroj.

To byl původně vyvinut jako antidepresivum farmaceutická společnost Eli Lilly. Brzy přišel na to, že je tento lék v těle vstřebává a je rychle vylučován, který je odlišný od ostatních SSRI, a je proto vhodnější pro léčbu předčasné ejakulace než jako antidepresivum agent. V roce 2003 byl Dapoxetine prodal společnost Johnson & Johnson a již o rok později, po práci své dceřiné společnosti Ortho-McNeil Pharmaceutical, navrhuje jako lék pro muže s problémy předčasné ejakulace.

Nedávné studie navíc potvrdily, že Dapoxetine je velmi efektivní v pomoci mužům s tímto problémem, který má značný dopad na jejich sexuální život a dobře-bytost. Jeho účinky jsou ještě byla testována na více než 2600 pánoch ve věku od 18 do 77 let, kteří byli diagnostikováni s předčasnou ejakulací a měla by být na období delší než půl roku se stejným partnerem. Ukázalo se, že období před vyvrcholením, v průměru prodloužit o tři až čtyři minuty.

Napsat komentář