Pár, Který Byl Řekl, Že Nemohl Mít Děti Absolutně Nehty Své Těhotenství Oznámení

Kayla Duffin Fotografie

„Lékaři řekl, že by bylo téměř nemožné, aby otěhotnět přirozeně,“ Amanda Diesen vysvětluje na Brides.com „ale jsme tady, 14 týdnů těhotná.“ Ona a její snoubenec Todd Krieg rozhodli vyhlásit zázračné těhotenství s výše fotografii (pořízené Kayla Duffin) ve středu a od té doby pryč virové.

Krieg byl profesionální motocyklista, než byl při nehodě, že poskytnuté mu ochrnutý v roce 2014. On a Diesen seznámili na Kalifornské rehabilitační centrum byl poslán, aby po havárii — byla terapeutka přidělen, aby mu pomohl s jeho oživení a byl původně „tak bojí být neprofesionální a narazí na klienta“ i přes zjištění, že ho „tak hezký.“ Nicméně, že jednou v noci jí řekl, že se zamiloval do ní a ona se nakonec přestěhoval do Amherst, Ohio, být s ním, když on byl propuštěn.

To bylo všechno šťastně až do smrti, dokud lékaři měli vždy řekl pár přirozené početí by vždy být velmi obtížné, protože jeho ochrnutí, což v konečném důsledku inspiroval titulek („To ještě funguje!“) na páru dítě oznámení obrázek. Foto sbíral téměř 3000 komentářů na Redditu v době tohoto příspěvku, a inspiroval mnoho dalších lidí s plodností bojů, protože ochrnutí, aby se podělili o své příběhy.

Pokud jste stále tady, a ne zemřelé z roztomilé, ukázalo se, Krieg navrhuje Diesen během těhotenství střílet stejně dobře. Můžete vidět více fotografií z natáčení zde.

Napsat komentář