Pár Poznámek k „Office Slampieces“

office děvka (sLAM – peece) v.

1. Lidská žena z divokého umístěny v zajetí za účelem sloužit sexuální potřeby bankéř bros.

2. Žena, která přestane existovat, když jí není ) , že smilnili s nebo b) je vlákán do smilstva.

[Middle anglický odvozen z latinského pislamen (překlad z řečtiny slonompa)]

Šikovný souvislosti jsou k dispozici v této unikly e-maily z svěřeneckého fondu bratříček se snaží začít hedgeový fond: „Budeme auta hot slampieces můžeme slam během pracovní doby.“

Jste pravděpodobně ptát sami sebe, „Self? Jak mám najmout děvka mohu slam během pracovní doby se můj penis, který rozhodně není malý. Také, co je to sex? Pomoz mi.“ Naštěstí, jste na správném místě. Zde je, jak do země děvka pro své kanceláře v několika jednoduchých krocích.

Rozhovor: Ona bude sedět naproti vám ve Starbucks v business casual oblečení a ruce si její životopis. Její vlasy jsou lesklé a vypadá to krásně voní. Říkají, „vy Jste najal.“

Ona bude vypadat zmatený. „Ale ani jste se nepodíval na můj…“

„Haha, jsi dobrá. Vítejte na palubě. Záběry? Na mě.“

„Ehm… my jsme se ve Starbucks. Takže…“

Pokud jsi udělal podívejte se na její životopis, zjistíte, že absolvovala summa cum laude, internován v hlavní hedge fond, vyhrál národní student leadership award v undergrad a dobrovolníků v kuchyni. Její vlasy není uvedeno. Pokus o to cítit na cestě ven tím, že předstírá svou rozvázanou tkaničku.

1. týden: Během prvního týdne, pozvat ji kouřit Kubánské doutníky s vámi na střeše.

„Tyto jsou dováženy. Nelegální, ve skutečnosti.“ Zasmál se, jako kdyby jste tajemný cizinec s temná tajemství a téměř nepříjemně velký penis. Přidat: „mám kontakty.“ To bude zapůsobit na ni ještě více.

„No, já nekouřím,“ řekne, při pohledu nejasně nepříjemné. „Také, ale asi bych měla začít, že? Chci říct…“

Reagovat: „neboj se. Budeme pracovat tvrdě. Zeptejte se mé poslední přítelkyně, heh heh heh.“ Stare bezostyšně na její prsa. Ona se vrátí ke svému stolu zcela ohromen tím, vaše silné mužské pudy. Ona nebude nikdy hádat, že máte malý penis.

2. týden: „Tady máš,“ říká, jak se umístí krabici Miller High Zátiší na stole, a kartáče z ní kalhoty. „Haha, promiň, to bylo zaprášené.“

Jsi prašné,“ reagovat koketně.

Znovu, ona bude vypadat zmatený. „Dobře,“ řekne.

„Chceš jednu?“

„Hm, to je jako, 11. Také, jdu na oběd se svým přítelem.“ Ona bude mírně zdůraznit „přítel“ a podívat se na vás, aby se ujistil, že posloucháte. To je proto, že je vyděšená z toho, že podlehl své magnetické přitažlivosti. Jako, jste v podstatě ji v tomto bodě, jen těsnění dohodu. Víš, co říkám?

Týden 3: Učinit váš pohyb v generální Ředitelé a Firemní Hos-themed office Halloween party. Jste na sobě své nejostřejší oblek. Přijede v plné-tělo bílý list. Pokusíte zvednout. Ona trhne pryč.

„Já jsem duch.“ ona říká, drží její listy pevně kolem ní. Jo. Ty jsou všechny dobré. Teď jít na to.

„Chceš jít nahoru do mého soukromého pokoje?“

„Mám přítele,“ říká. „Také se snažím není to nechat na mě, ale od té doby, co jsem tady začínal, byl jste naprosto nevhodné. „Můžete zvážit to dva týdny.“

Ona je v lásce s vámi, ale ona je celkem prudérní, brácho. Přesunout na další! HIGH FIVE.

Image přes NBC

Napsat komentář