Při cvičení kardio? Na začátku nebo na konci cvičení?

Spousta lidí si myslí, že pokud budete provádět kardio trénink hned na začátku, pak už je čeká jen trénink s efektem procesu.

Samozřejmě, to je také jedna z možností, ale co se týče spalování tuku, rozhodně ne efektivnější.

Jak v těle funguje Kardio trénink před silovým tréninkem

Při fyzické námaze tělo může čerpat energii ze sacharidů (které se nacházejí v krvi a ve svalech), tuků nebo bílkovin (svalů). Nejjednodušší zdroj pro tělo sacharidy, který je vždy po zahájení cvičení se začne přeměňovat na energii. První mine ty, které našel v krvi a následně glykogénové zásoby obsažené ve svalech. V tomto případě, to je jedno, na které cvičení začnete, to bude vždy být provedeno, jak jsem popsal výše.

Problém nastává, pokud chcete přidat jiný typ tréninku. Zvláště, pokud se po kardio (aeróbnom) výcvik budete provádět anaerobní bakterie. Anaerobní trénink je, když se vyznačuje velkými změnami v srdeční frekvenci, a proto vyžaduje velké množství energie, které tělo nemůže čerpat z tuků, a proto přicházejí na řadu těžce vybudované svaly.

Kardio trénink síly školení

Nicméně, pokud začnete s posilňovacím školení (za to si projít zásob sacharidů), a pak vystupte v pase, tělo je schopen spálit tuky. To je způsobeno skutečností, že během aerobní trénink, tam je žádné velké kolísání srdeční frekvence. To je v podstatě provádění cyklické činnosti ve zhruba stejné tepové frekvenci.

Když můžeme trénovat ještě označit jako aerobní (kardio)

Jednoduchý nástroj pro určení, může být, že intenzita je přibližně takové, že jste schopni mluvit plynule, aniž by museli lapali po dechu. Druhá možnost je výpočet tepové frekvence pomocí jednoduchého vzorce. A že aerobní trénink je 40 až 60 % maximální tepové frekvence (MTF). (MTF jsou pro ženy vypočítá jako rozdíl mezi 210 – věk, u mužů 220 – věk).

Výhody kardio trénink

  • snižuje kľudovú srdeční frekvence
  • pomáhá spalovat tuk
  • to zvyšuje metabolismus
  • snižuje stres

Kardio cvičení pro mě řadu výhod, které jsou spojeny s fyzické, ale i psychické zdraví člověka. Nebojte se tohoto školení. Nemusí to mohl být jen monotónní a nudná cvičení. Je spousta možností (skákání na švihadle, běžící pás, stepper). Nejdůležitější věc je, že jste si vybrali aktivitu, která vás nejvíce baví a vyhovuje. Díky tomu, když to vydržíte tak dlouho, jak je to možné, a budete v posilovně vždy těšit, ať už na trénink s efektem procesu, nebo na kardio cvičení.

Zdroj foto: flickr.com

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Ako si dobre zacvičiť, aj keď sa mi veľmi nechce?Jak si dobře zacvičit, i když jsem opravdu nechtěl?

V tréninku by měla být především cvičení, které precvičíte maximální komplex svalů, které mohou být začleněny do 4 minut tabaty.

Stres sa ukladá v krčnej chrbtici. cviky, ktorými ju uvoľníteStres je uložen v oblasti krční páteře. Cvičení, které uvolnit

Bolest v oblasti krční páteře se vyskytují nejčastěji výsledkem je, že sval dostane do spazmu.

pole danceVIDEO: Pole dance – elegance, což je velké množství jeskyně driny

Pole dance je sport a umění v jednom, a to může dělat každý bez ohledu na pohlaví, věk nebo váhu. To může dokonce pomoci v dolní části páteře.

Napsat komentář