Přinesl Jsem Non-Latino Přítel Domů A…

\

Světla, Kamera…Ne

Moje mami je velmi staromódní Dominicana. Stejně jako všechny maminky, ona byla nadšená pro svůj maturitní ples…dokud jí viděl můj doprovod, byl afroameričan. Místo toho, aby fotografie byla tak nervózní, snap, ona jen dát kameru dolů a začal dělat domácí práce! Čekal jsem, že aspoň potřást rukou! Moje sestra skončila fotky, které ten den. Let později, ona je nyní více open minded o mě chodit ven můj závod.

-Jennifer, New Jersey, 24

Pivo a Kuřecí Srdce

Pocházím z velmi tradiční, hrdé Brazilské rodiny. Takže není divu, že poprvé, když jsem přinesl můj Afro-Amerického přítele, aby splňovaly mé rodiny jsme měli obrovské výhni. Můj otec a všichni jeho přátelé nabízeli, že můj chlap pivo (to bylo sotva 1pm), a když řekl, že neměl pít alkohol, že se na něj podíval, jako by byla blázen. Můj táta řekl: „není ti 18?“ Na začátek to pryč, moje sestra mu nabídla nějaké kuřecí srdíčka na jehle. Když zjistil, co byli jeho oči skoro vyskočila z jeho tváře a on vyhrkl: „ty Jsi zabil 10 slepic jen jíst jejich srdce?!“ Dlouhý příběh krátký, to zkusil (Brazilské rodiny, neber “ ne “ jako odpověď, když jde o jídlo) a skončil jsem milující to!

-Stephany, Atlanta, 21

Jak jsem na tom se španělštinou?

Výuka měla moje Běloch přítel, jak mluvit španělsky a přesto, že to znělo jako celkem gringo pořád ho oslavovali. Šli jsme do Miami, aby poznal moji rodinu a když jsme se tam dostali potřásl můj Puerto Rican krok táta za ruku a řekl: „Hola! Buenos Dias!“ Můj nevlastní táta jen zíral na chvíli a odpověděl: „To je hezké, že vás poznávám. Neboj se, budeme mluvit anglicky!“

-Ariana, Miami, 25

Steve jiným jménem

Moje matka, kdo se narodil a vyrůstal v Mexiku, šel přes tuto fázi, kde si myslela, že každý běloch je jméno bylo Steve; nemám ponětí, proč!!! Takže když jsem si přinesl domů tento Kavkazský kluk jsem chodil, určitě dost, ona byla jako, „ráda vás poznávám, Steve.“ Jeho jméno bylo Mark! Později, když jsem se snažil vysvětlit, že úplně jsem to nekoupil. Myslel si, že jsem podváděl!!

-Maria, Chicago, 22

Arroz con Tomate?

V Brazilské portugalštině, slovo tomate je vyslovováno jako „příliš mnoho.“ Přinesl jsem Běloch, chlap domů na večeři a moje matka naplnil svůj talíř s rýží. Začal jí řekni, „to je dost, to je moc,“ a ona řekla „Ne tomate, to se nazývá arroz.“ Ona pak se mě zeptal, proč má rád rýži s rajčaty. Oni byli oba prohráli, a měl jsem dvakrát vysvětlovat!

-Dirce, Los Angeles, 27

Napsat komentář