Pro akční dívky: S funkční trénink tělo bude štíhlé a sexy

Chcete nejen krásná, ale také funkční tělo? Těla, které mají hodně zvládne, a pořád vypadá sexy?

Co myslíš, že první, když říkáme, že funkční trénink? Snad nejjednodušší definice je, že je tělo lépe fungovat. To je v dnešní době velmi důležité, protože mnoho lidí má problém udělat pár kroků navíc, pravidelné cvičení ani nemluvě. V důsledku toho, lidské svaly byly oslabeny, nebo naopak přetížené. Jistě jste slyšeli o "syndromu počítačové ruce", a proto, bolest v předloktí nebo ramena, které jsou způsobeny dennodenným vysedávaním u počítače.

Jeden cvikom posilníš více svalových skupin

Už víte, že funkční trénink, zlepší funkčnost vašeho těla. Jak je to možné? "Funkční trénink v mém chápání je něco, v němž jeden cvikom posilníš více věcí najednou. Jeden pohyb můžete udělat pro posílení břicha, rukou a možná i nohou současně," vysvětluje fitness trenér Mark Granát.

Plusov tohoto vzdělávání, je však mnohem více. I když je možné, když cvičí, používají různá zařízení, ale to není nutné. "Především, já používám mé vlastní tělo, které jsem byl schopen udělat cokoliv. Dost pro dva metrů čtverečních, takže jsem precvičil úplně celé tělo," říká trenér. Když se dostanete do stavu, že cvičení s vlastní vahou vám stačit nebude, může to dělat to obtížný používat sportovní náčiní. To vám pomůže ještě více se pohybovat vpřed, například, v dynamice, nebo rychlost, a tím zlepšení funkce. Kromě toho, díky funkční trénink si můžete vypálit a vzít tvar. Je však nutné pracovat s intenzitou tréninku a také upravit stravovací návyky.

A kamenem úrazu může být technika a dýchání

I když funkční trénink je pravda, že by mělo být dobré se naučit základy. Ty spočívají v použitých na správnou techniku jednotlivých cviků a také dýchání. Nesprávná technika a nedostatky v dýchání mohou být pokusy o pokroku na sabotáž, tak je lepší nenechat nic náhodě a začít pod dohledem fitness trenéra. Opravdu, jen když squatting může udělat chyb jako máku. Právě špatné postavení nohou, dvíhane piet nebo nadměrné predkláňanie a squat je již drepom. V podmínkách to není jinak. Cvičenci se jim buď příliš rychle, nebo predkláňajú, zda vychyľujú do stran. Nezaraď mezi nimi, jít na to od samého začátku správně!

Kolik času věnovat na jeden trénink?

Není možné jasně určit, jak moc jsou si jednotlivé cvikom platit. "Existují jednoduché alternativy, pro které vykonávaš cvičení po dobu 30 sekund a stejný čas odpočívaš. 30 sekund je zanedbatelný čas, ať už jakékoliv rutiny," radí trenér.

Že cvičení není funkční trénink slečno?

Funkční cvičení jsou cvičení, které zahrnují více svalových skupin a jsou tělu vlastní, a proto na základě normální život. To by měla určitě vyzkoušet?

Přejeďte FT výpadyDeska FT doskaDeska s rozšířeným ruce a vytáčení do stran FT doskaDřepy

FT drepyV rámci seriálu pro akční holky ti každý týden budeme prezentovat zajímavé typy cvičení, které vás mohou inspirovat. No a skutečnost, že mladá dáma má vypadat dobře pořád, o tom není pochyb. To platí i pro cvičení. Trendy oblečení, určený pro mladé kočkám, vhodná pro různé druhy cvičení najdete v nové kolekci adidas Stellasport.

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Pre akčné dievčatá: staň sa nebezpečnou a sexi vďaka crossboxuPro akční holky: Stát nebezpečné a sexy díky crossboxu

Crossbox vám dává víc než jen intenzivní kardio a funkční tréninky.

Pre akčné dievčatá: v kurze je pevné a nie vychudnuté teloPro akční dívky: V kurzu je fixní a není vychudnuté tělo

Malé dítě je často strhnout k "dokonalosti" těl vychudnutých modely. Ale krása je skrytá v zdravé a vyšportovanom těla. Proč je to užitečné pro praxi?

Pre akčné dievčatá: s bosu si dáš poriadne do telaPro akční dívky: S bosu, můžete si dát řádně do těla

Nudia vám klasické dřepy, útoky, nebo "váš"? Cvičení pro ně s cvičebnou podpory bosu. Dostanete hezčí, pevnější a atraktivnější tělo a také sebevědomí.

Anketa Posilňujete své imunity na podzim?

Ano, jsem jíst více ovoce a zeleniny. Ano, jsem párty doplňky výživy. Jím zdravě a cvičím v průběhu celého roku. Ne, nedělám pro to nic výjimečného.

Celkem hlasovalo: 37

Napsat komentář