Pro akční dívky: V kurzu je fixní a není vychudnuté tělo

Malé dítě je často strhnout k "dokonalosti" těl vychudnutých modely. Ale krása je skrytá v zdravé a vyšportovanom těla. Proč je to užitečné pro praxi?

Tínedžerky jsou často skalopevne přesvědčen, že krása, sebevědomí a úspěchu s opačným pohlavím, které přinese extrémní poměr stran. Oni experimentovat s nebezpečné diety, které mnohdy vede k jojo efektu, nebo poruchy příjmu potravy. Z tohoto bludného kruhu je velmi obtížné.

Stejně jako v jejich mládí, sexy křivky, cítit atraktivní, být zdravý a plný optimismu? Také si kladieš tuto otázku? Zapomeňte na diety, přestat hledat výmluvy a pohnout zadkem! Pravidelný pohyb je za to z několika důvodů.

Budete mít postavu vašich snů

Pravidelné cvičení je prevence nadváhy a obezity. Vzhledem k tomu, že ve škole, většinou sedíš, pohybem můžete spalovat přebytečné kalorie a mít postavu, se kterou budete spokojeni. Pohyb rozhýbeš metabolismus a budete získat svalovou hmotu. Díky získané svalom spáliš více tuku. Je to stojí za to úsilí. Cvičení je nepotřebuji spoustu času. Ráno před školou si můžete v seznamu nebo najít skupinu cvičení, které bude platit v časných večerních hodinách.

adidas baby

Budete mít pevné tělo

Jistě víte, že vaše okolí holka, která je sice slim, ale "nejisté". Chcete vypadat takhle? Určitě ne. Pokud jste zaplatili na cvičení, budete mít pevné a sexy křivky. Díky cvikom vás vyformuješ i problematické části těla, jako jsou hýždě, břicho nebo stehna.

adidas baby

Vyhneš bolesti zad a bolesti hlavy

Protože velkou část dne tráví ve škole a v odpoledních hodinách, no, je možné, že v důsledku oslabené svaly chtěl svalové nerovnováhy. To se projevuje tím, bolesti zad a bolesti hlavy. Svalové dysbalanciu a nepříjemné bolesti vám může pomoci odstranit pouze vhodně zvolený pohyb.

adidas baby

Lepší sústredíš

Je prokázáno, že pravidelný pohyb podporuje koncentraci. To znamená, že pokud si jít zacvičit, učit se lepší a může se šetří čas, který pak můžete strávit dělat, co vás baví.

adidas baby

Budete mít lepší náladu

Když cvičíte, uvolnění hormonů štěstí, které navozují dobrou náladu, a také zmírnit bolest. Máte za sebou těžký den? Vytočil jste učitel nebo vole? Obléknout pro vaše sportovní oblečení, nosí tenisky a dostat ze sebe negativní energii.

adidas baby

Potkáte zajímavé lidi

Záleží na vás, kde se rozhodnete cvičit. Zajímavé lidi ve vašem věku se můžete setkat ve fitness centru, skupinové cvičení, běh v parku nebo bruslení kolem přehrady. Stačí nahodit úsměv a váš život bude bohatší o nové přátele. Pohyb a získat sympatie opačného pohlaví. "Miluji dítě, které se pravidelně cvičení a jsou v pohodě. Ne řešit, nebo oběd snědli jedno zrnko více než jejich kamošky," říká 18-rok-starý Patrik, který pravidelně běží a vlaky tabatu ve skupině.

adidas baby

Sport je zábava

Někdy je těžké začít a trvá dlouho, než cvičení se stane zvyk. Pak si uvědomíte, že sport je také úžasná zábava. Skvělé je, že si můžete vybrat ze. Zumba, jumping, piloxing, fitbox a mnoho dalších cvičení ve skupině jsou tu pro vás.

adidas ssport

Chceš začít cvičit? Nabízíme vám inspiraci

V rámci seriálu pro akční holky ti každý týden budeme prezentovat zajímavé typy cvičení, které vás mohou inspirovat. No a skutečnost, že mladá dáma má vypadat dobře pořád, o tom není pochyb. To platí i pro cvičení. Trendy oblečení, určený pro mladé kočkám vhodné pro různé druhy cvičení najdete v nové kolekci adidas Stellasport.

Prostor pro focení za předpokladu, Fitness a wellness v Bratislavě – TĚLO Energií Klubu. Můžete si najít více informací na www.body.sk.

Doporučujeme čtení: nejvíce Efektivní cvičení pro ženy na zpevnění celého těla

Napsat komentář