Pro akční holky: Díky cvičení, budete mít sexy tělo

Pravidelné cvičení v plachtě zoštíhliš své tělo a hlavně skvěle pobavit.

Hledáte cvičení, které je jiné než ostatní? Já bych si mít sexy a pevné tělo, jak se zbavit bolesti zad tak, že budete ve vaší práci, zábavu? Pak je pro vás cvičení bude tak vytvořen. "Je to hlavně o zábavě. Člověk posiluje svaly a vlastně si ani neuvědomují. Plachta neoklameš. Když chceš dělat nějaké cvičení, představovat nebo se dostat do nějaké pozice, musíte na to, aby se zapojily do středu těla, tisk na listy a dokonce dát na, stejně jako hnutí. To jsou tři věci, které se prostě musí udělat. Tímto způsobem posilňuješ, spevňuješ a naťahuješ svaly. Hlavní však je, že je to zábava a vy jste jako na houpačce," říká Helena Ballová, která má s cvičením bude bohaté zkušenosti a je živým příkladem toho, jak tento druh pohybu změny těla. V době, kdy začala pravidelně cvičit, takže se jí lidé ptali, jestli zhubla. Ve skutečnosti, manometr na váze se ani nepohnul, ale její svaly jsou pravidelné cvičení zoštíhlilo a rozšířena. Je to také další důkaz, že váha je pouze bezvýznamný počet a význam je míra, která ukazuje míru čtvereční. A můžete změnit pouze cvičení a zdravou a vyváženou stravu.

plachtyplachtyplachty

Buď originální!

Cvičení je cvičení, díky kterým se budete cítit výjimečně dobře jako ty. I když to může na první pohled zdát, že je to náročné, nemusíte se bát. S trochou trpělivosti to může spravovat lekci z opravdu každý. "Hlavně, není třeba se odradit na první lekci. Stává se, že osoba je zvracení nebo se mu točí hlava. Je to jen kvůli tomu, že mozek není zvyklý. Pokud má někdo problém s kinetózou, takže některé pozice prostě nebude dělat. V první lekci, to je normální. Na druhé lekci, již mozek tento pohyb zná, ví, co ho čeká a člověk se začne cvičení bude líbit," vysvětluje instruktor, Helena Ballová.

plachtyplachtyZvláště populární je v pozici vzhůru nohama

Jeden z nejpopulárnějších a zároveň zdravé poloze vis je vzhůru nohama. I když se může zdát, že je příliš akrobatický prvek, s trochou chcenia a trpělivosti to zvládne každý. Kromě toho, visí dolů je úžasná zábava, toto cvičení je skvělé pro uvolnění obratlů. Jak tato rutina pracuje? "To je inverzní terapie. Během všech činností, které vykonávaš během dne, jsou obratle tisknout sami na sebe. Když otočíš vzhůru nohama, propuštěn. Oddělit od sebe navzájem, a po hodině se vám bude také opravdu vyšší, protože každý obratel je skutečné pohyby," vysvětluje instruktor. Toto cvičení je výhodné zejména pro všechny, kteří většinu dne sedí-ať už ve škole nebo u počítače. Podle … Ballovej by se nemělo trénovat lidi, kteří mají vážné problémy s klouby nebo páteří. Ale pokud člověk má pevný střed těla, a to může udržet v plachtě, takže jen bolesti zad může být pravidelným cvičením odstranit.

plachtyplachtyplachty

V rámci seriálu pro akční holky ti každý týden budeme prezentovat zajímavé typy cvičení, které vás mohou inspirovat. No a skutečnost, že mladá dáma má vypadat dobře pořád, o tom není pochyb. To platí i pro cvičení. Trendy oblečení, určený pro mladé kočkám vhodné pro různé druhy cvičení najdete v nové kolekci adidas Stellasport.

Prostor pro focení za předpokladu, Fitness a wellness v Bratislavě – TĚLO Energií Klubu. Můžete si najít více informací na www.body.sk.

Doporučujeme, abyste si přečetli:

Pro akční dívky: V kurzu je fixní a není vychudnuté tělo Pro akční holky: PortDeBras nebo vždycky jsem chtěla být baletkou

Napsat komentář