Pro akční holky: DynamicPump vyrysuje vaše křivky

DynamicPump je velká "makačka", ve které budete vyformuješ všech svalových oblastí a získat pozitivní energii. Nabízíme vám několik účinných cvičení.

Chcete zhubnout, získat ladné ženské křivky, a navíc se zbavit bolesti zad, které máte z dlouhého sezení ve škole a u počítače? S cvičením DynamicPump to nebude žádný problém. Kromě toho, že lekce jsou postaveny tak, že když cvičíte, jste nejen zapotíš, ale má vás a příliv neuvěřitelně pozitivní energie.

DynamicPump je silovo-stav přípravy

Jistě jste již slyšeli o tom, že když chcete zhubnout, měli byste platit nejen kardio aktivity, ale také posílit. Díky cvikom s vahou vlastního těla, a ne, budete získat nejen ladné tělo, ale také svalové hmoty. Nezapomeňte, že čím více máte svalové hmoty, tím jste lepší popáleniny. Především svaly ne, v každém případě, nemusíte vypadat jako kulturistka! To je jen jeden ze stále přetrvávajících mýtů.

Někdy je složité najít kromě školy, dostatek času na kardio a posilování, a proto se snaží DynamicPump. Co vás na lekci čeká? Budete přesměrováni na kardiu, které posílí srdcovocievny systému. Plusem je, že cvičit intervalovo, to znamená, že střídání intenzivních a méně intenzivních fází. No, intervalový trénink je jedním z nejúčinnějších cvičení nejen pro budování vytrvalosti, ale také spalování tuků. Nicméně, toto je ne všechny. Nesmí chybět cvičení s vlastní vahou a také s světelný efekt z procesu, že ženské části tvarujú. Výhodou je, že závaží použít pouze tehdy, když budete se cítit to. Tak, to není nutné, DynamicPump skvěle funguje i bez nich.

Slyšeli jste již o funkční trénink? V rámci tohoto typu školení je pomocí cvičení, které pomůže zlepšit funkčnost své vlastní tělo a oceníš to činnosti, které vykonávaš normálně během dne a kromě toho zbavíš, jako jsou bolesti zad. Součástí DynamicPump je tedy také funkční trénink.

Na hodiny DynamicPump se používá vyvýšené podložky, nebo stupienky. S jejich výběrem si objednáte, instruktor, stejně jako jejich prostřednictvím můžete zvýšit intenzitu cvičení.

Malá ochutnávka z druh cvičení DynamicPump

Většina z těchto cvičení může být víš, ale nezapomeň na správnou techniku, která je při cvičení je velmi důležité.

Cvičení 1: přejeďte na ně

Nájezdy jsou jedním z nejlepších cvičení, a to zejména na hýždích a stehnech. Použít hmotnost a stupínek, jsou náročnější. Při výpadu je důležité, aby se vždy otáčet trup k noze, což výpad se provádí. Rutinní opakujte 15-20 krát na každou stranu ve 3 sériích.

dynamic pump 1adynamic pump 1bdynamic pump 1c

Cvičení 2: deska

Existuje řada variant deska (planku). Tato rutina musí být v DynamicPump ujít, protože to posiluje zejména svaly středu těla. To je důležité mít správné straně napnutú a levé ruky směřuje nahoru. Snažte se držet tak dlouho, jak je to možné, a běžné opakujte na druhé straně.

dynamic pump 2adynamic pump 2bCvičení 3

Třetí cvičení je vynikající především na zádové svaly. Jak na to? Zároveň zodvihni ze země, ruce a nohy. Ruce a nohy jsou rovné a směřují přímo. Z této pozice provést kľuk. Opakujte 3 série po 15-20 opakování.

dynamic pump 3adynamic pump 3b

Cvičení 4

Toto cvičení je určen k posílení břišní svaly. Nohy jsou celou dobu nad zemí a trupu vytáčaš otočí do strany. Můžete použít závaží. Opakujte na každé straně 15 až 20 opakování ve 3 sériích.

dynamic pump 4adynamic pump 4b

Cvičení 5

Pravá ruka je dlaní k zemi, prsty směřují k tělu. Zadek je pár centimetrů nad zemí. Levá noha je pokrčená celé chodidlo na zemi. Pravou nohu rovně a levou rukou drží její patě. Totéž na opačnou stranu. Rutinní udělat 15-20 krát ve 3 sériích.

dynamic pump 5adynamic pump 5b

Cvičení číslo 6: přejeďte prstem do strany

Rob side swipe střídavě první doprava a pak doleva. Počet opakování pro každou nohu 15-20 ve 3 dávkách.

dynamic pump 6adynamic pump 6b

V rámci seriálu pro akční holky ti každý týden budeme prezentovat zajímavé typy cvičení, které vás mohou inspirovat. No a skutečnost, že mladá dáma má vypadat dobře pořád, o tom není pochyb. To platí i pro cvičení. Trendy oblečení, určený pro mladé kočkám vhodné pro různé druhy cvičení najdete v nové kolekci adidas Stellasport.

Prostor pro focení za předpokladu, Fitness a wellness v Bratislavě – TĚLO Energií Klubu. Můžete si najít více informací na www.body.sk.

Doporučujeme, abyste si přečetli:

Pro akční dívky: V kurzu je fixní a není vychudnuté tělo

Pro akční holky: PortDeBras nebo vždycky jsem chtěla být baletkou

Pro akční holky: Díky cvičení, budete mít sexy tělo

Napsat komentář