Pro akční holky: PortDeBras nebo vždycky jsem chtěla být baletkou

PortDeBras je pomalý, ladný tanec s prvky posilování a protahování, například, v rytmoch hudba ve stylu chill out, který vám pomůže zhubnout a vytvarovat tělo.

Každá mladá žena má své vlastní sny a touhy. Žijeme tak, že jsme si je poznali. Pokud jste jako malá holka snila o tom, že jste baletkou, a tato touha k tobě, z nějakého důvodu selhal, teď přišel správný čas. PortDeBras je skupina program, který ladnosťou pohybu a choreografiami připomíná balet. "PortDeBras je taneční fitness cvičení, které je neskáče, ale pohybuje se v rytmoch pomalou hudbu. Pomalé a příjemné hudby způsobuje, že pohyb je náročnější, než v rychlé songoch. Při PortDeBras je nebezpečně tenká, a to je také psychické uvolnění," vysvětluje podstatu tohoto oblíbeného cvičení instruktor, Helena Ballová. PortDeBras je vlastně kombinací klasického a moderního tance, prvky pilatesu, balančných a protahovací cvičení. Samozřejmě, že učení je zde také krátké, ale velmi zajímavé a dobře choreografii.

Portdebras 1

PortDeBras je pro vás!

Když cvičíte, je velmi důležité, aby hudba. Jestli patríš mezi fanynky hudebního stylu chill out, který je velmi jemný a jsou pro typické beaty uprostřed rytmus, PortDeBras, budete dostávat. "Hudba hraje mladý. Motivace v motion a slow motion umožňuje pracovat na technice. Při PortDeBras, zlepšuje držení těla, rytmus a estetiku pohybu. Pohyb je velmi pěkný, holky se snaží dosáhnout ladnosť a celou hodinu pro vás těšit," říká zkušený instruktor.

portdebras

Portdebras 2

portdebras

Pokud jste bolieva zad z dlouhého sezení ve škole nebo u počítače, PortDeBras máte poslední možnost pro zlepšení i v tomto ohledu, protože obsahuje prvky, které odstraňují svalovou nerovnováhu. Pravidelné cvičení vám pomůže lépe zvládat náročné školní povinnosti, budete mít více energie a sebevědomí. Kromě praktikování ve skupině, takže můžete poznat nové lidi.

Portdebras 3

portdebras

Bojíte se, že PortDeBras byste řídit? Vůbec nemusíš. Pro vznik této skvělé skupinové cvičení jsou dva kluci: choreograf Vladimir Snezhik a fyzioterapeut Julio Tati, kteří mají navíc mnoho společného s aerobikom. Tito dva muži dal ohledu na to, že toto cvičení bylo opravdu pro všechny. To je také důvod, proč PortDeBras často označovány jako tance pro všechny. "Každý by měl hodinu zvládnout. I když první lekce může být trochu těžší, ale dobře choreografii, se nemění z hodiny na hodinu. Lekce je postavena tak, aby, že se naučíte krátkou sekvenci. Pokud člověk chodí pravidelně, tak vědí, a zároveň jednodušší a lepší to udělat, ‚ říká Helena Ballová.

portdebras 4

V rámci seriálu pro akční holky ti každý týden budeme prezentovat zajímavé typy cvičení, které vás mohou inspirovat. No a skutečnost, že mladá dáma má vypadat dobře pořád, o tom není pochyb. To platí i pro cvičení. Trendy oblečení, určený pro mladé kočkám vhodné pro různé druhy cvičení najdete v nové kolekci adidas Stellasport.

Prostor pro focení za předpokladu, Fitness a wellness v Bratislavě – TĚLO Energií Klubu. Můžete si najít více informací na www.body.sk.

Pro akční dívky: V kurzu je fixní a není vychudnuté tělo

Napsat komentář