Pro akční holky: Vyskáč špatné nálady i přebytečných kilogramů na jumpingu

V rytmoch skvělá hudba a skoky na trampolíně vás zaplavia hormony štěstí, precvičíš srdce, posilníš svaly a zhodíš přebytečné tukové faldíky. Co myslíte?

"Můžete se podívat na videa z různých skákání události? Říkáte, že to musí být skvělé, ale nevím, odhodlať? Žádný strach. Ačkoli tam je určitý stupeň fyzické zdatnosti při jumpingu výhodu, hodinu zvládne i začátečník. Je důležité, aby se jít na své tempo, když už nevládzeš. "Cvičení není tak jednoduché. Musíte mít určitý stupeň fitness, protože cvičení je aktivní zapájaný kardiovaskulární systém. Skutečnost, že hodina trvá 60 minut, je potřeba fyzické zdatnosti. Ale to je také pro začátečníky, i když je to pro ně náročnější," říká Miška Danková ze studia na SKOK v Bratislavě.

Pre akčné dievčatá jumping

Připravte se, do jedné až dvou hodin vám bude trvat, dokud zladíš hudbu s jednoduchými skoky na trampolíně. S trochou trpělivosti a chcenia nicméně, to není žádný problém a pak si to budete jen užívat.

Je pouze skákání na lyžích?

Skákání je patentovaný systém cvičení, který je založen na rychlé a pomalejší, skákání na trampolíně v rytmoch hudby. Kromě toho, že obsahuje prvky balansu, které zlepšují rovnováhu. Také zahrnuty odpor cvičení s vlastní vahou, nebo vliv procesu. Při jumpingu jsou používány a zařízení pro cvičení, jako je overball nebo gumy na cvičení. Samozřejmě nesmí chybět strečink na začátku a konci lekce. To znamená, že cvičení, které komplexně precvičíš celé tělo a kardiovaskulárního systému.

Pre akčné dievčatá jumping

Je důležité posilovat břišní svaly a svaly pánevního dna

I když to na první pohled nemusí zdát, skákání na trampolíně dobře posilují břišní svaly a svaly pánevního dna. Co je důležité je, že jste věděl, že zapojit. "Během cvičení budeme používat zařízení, protože je fakt, že holky nevědí, pánevní dno zpevnit. Je dobré cvičit s overballom. Míč může být mezi kolena. Skákání také obsahuje pomocné cvičení, které pomáhají s aktivací pánevního dna. Nebo to uděláme tak, že 10-minut precvičujeme břišní svaly. Holky pak břiše cítí a vědí, že je lepší aktivovat," říká instruktor, Miška.

Jak to vypadá přímo v akci? Podívejte se na naše video!

Co když jste chtěli jít do hodiny na ZÁCHODĚ?

Často se stává, že nejen starší ženy, ale i dívky, odbiehajú v průběhu hodiny na wc. Pokud se vám to stane taky, že to znamená jen jedno. Máte oslabené svaly pánevního dna a je nutné je "zamakať". "Není nic neobvyklého, že i dívky do 20 let během cvičení na WC. Je to skutečnost, že mají slabé svaly pánevního dna," říká ze zkušenosti pedagoga. No, když víte, můžete se soustředit na jejich posílení prostřednictvím cvičení jumpingu.

Pomóc, lapám po dechu!

Skákání je v některých fázích velmi intenzivní a začátečníci mohou mít problém s jeho "udýchaním". To chce jen čas. Pokud jste kardiovaskulární systém praktikovat pravidelně, zvykneš si. Pokud jste již opravdu nevládzeš, nesiľ a zvoľni tempo. Když vydýchaš, pokračovat s ostatními.

Pre akčné dievčatá jumping

V rámci seriálu pro akční holky ti každý týden budeme prezentovat zajímavé typy cvičení, které vás mohou inspirovat. No a skutečnost, že mladá dáma má vypadat dobře pořád, o tom není pochyb. To platí i pro cvičení. Trendy oblečení, určený pro mladé kočkám, vhodná pro různé druhy cvičení najdete v nové kolekci adidas Stellasport.

Prostor pro focení za předpokladu, Studio na SKOK v Bratislavě.

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Pre akčné dievčatá: v kurze je pevné a nie vychudnuté teloPro akční dívky: V kurzu je fixní a není vychudnuté tělo

Malé dítě je často strhnout k "dokonalosti" těl vychudnutých modely.

Pre akčné dievčatá: formujeme brucho. ideš do toho tiež?Pro akční holky: Formujeme břicho. Jdete do toho také?

Uživatele to obtěžuje projektování tuku z boku kalhoty?

Pre akčné dievčatá: 6 cvikov pre dokonalý zadokPro akční dívky: 6 cvičení pro dokonalý zadek

Nejste spokojeni s vaším zadek? Tak to se pohybovat a zacvič si s námi 6 cvičení, které vyformujú a spevnia.

pre akčné dievčatá jumpingpre akčné dievčatá jumpingpre akčné dievčatá jumping3 fotky >> Skrýt pre akčné dievčatá jumpingpre akčné dievčatá jumpingpre akčné dievčatá jumping

Napsat komentář