Pro štíhlé a sexy nohy si v mysli přejeďte

Přejeďte mohou formovat postavu do tvaru, který je pro mnoho žen, vyhledávaným. Slouží pro zpevnění hamstringov, hýždě svaly a také štvorhlavého svalů stehna.

Proto, doporučuji vám provádět některou z forem výpadov jako součást tréninku navržen tak, aby nižší skupiny. V tomto příspěvku vám dám vám tři základní varianty výpadov a to: stacionární, dc a při chůzi.

Stacionární přejeďte

Tento typ je zaměřen na pohovce svaly, hamstringy a kvadricepsy, a protože nemají měnit polohu nohou, což představuje lehčí varianta z hlediska udržení rovnováhy.

Dokončit

Uchopte do každé ruky jednoručku, zatímco ruce zůstávají volně vedle těla. Krok pravou nohou dopředu tak, aby vzdálenost mezi chodidlami byl jeden dlouhý krok. Levé patě se nachází nad podlahou. Pokrčte kolena a snižte těžiště těla tak, aby pravé stehno zůstává rovnoběžně s podlahou. Na levém stehně se nachází v poloze kolmo k podlaze. Pohyb, zastaví těsně před ním, tak levé koleno dotkne podlahy. Pohyb se na chvíli pozastavit a pak v prodloužení dolních končetin, aby se vraťte do výchozí polohy.

  • Doporučení: 3 série po 8 až 12 opakováních

Střídavé výpady

Ve srovnání se stacionární výpadmi napětí na střídavé sedací svaly, hamstringy a kvadricepsy mnohem intenzivnější, protože jsou nuceni vykonávat pro znovuzavedení tělo do výchozí pozice mnohem větší práce. Abduktory a adduktory jsou také zapojeny do činnosti a působí jako stabilizátory a podporu svalů. V pohybující se část hnutí tele.

Dokončit

Stand vzpřímeně s dvěma jednoručkami držena volně podél těla, špičky nohou by měly směřovat dopředu. Udělat výpad s levou nohou vpřed tak, aby vzdálenost nohou odpovídal jeden z oddálení krok. Zvedněte pravou patu od země a pokrčte kolena. V okamžiku, kdy levého stehna budou rovnoběžně s podlahou a pravé kolmo k ní, tlak nad bříškem levé nohy, aby se vraťte do výchozí polohy. Prakticky bez přestávky udělat další opakování, ale tentokrát vzít výpad pravou nohou.

  • Doporučení : 3 série po 8 až 12 opakováních

Útoky během chůze

V případě, že toužíte mít další zapojení svalů dolní části zad a břicha, se zdá být přejeďte při chůzi jako optimální volba. Pokud se budete pohybovat nahoru a dopředu ve stejné době, jsou kvadricepsy naloženo mnohem více, než je pro statické podmínky. Tato varianta vyžaduje cvičenca zvýšené nároky na rovnováhu.

Dokončit

Najít dostatek volného prostoru, kde si mohou v klidu projít minimálně 7 metrů. Uchopte činky, stát zpříma s rukama podél těla, špičky nohou by měly směřovat dopředu. Nohy jsou od sebe na šířku boků. Udělat výpad pravou nohou vpřed. V okamžiku, kdy noha přední noha přichází do kontaktu s podlahou, zvedněte levou patu. Pomalu ohýbajte obě kolena, tak dlouho, jak správné stehno nedostane do polohy rovnoběžně s podlahou a vlevo kolmo k ní. Zaměřit se na tlak na oblast bříška chodidla a vraťte se do vzpřímené polohy. Ve stejné době, jen pokračovat v výpadom levé noze. Pokračovat v chůzi, dokud budete provádět na každé noze, 8-12 opakování.

  • Doporučení : 3 série po 8 až 12 opakováních

Školení tipy

Při pohybu směrem k podlaze nenechte kolenem obdržel před špičky prstů, vyhnout se použití podložky v poloze, ve stoje, během cvičení se ujistěte, že jste neprepadali vpřed, rutinní postupujte pomalu a kontrolovane, nepoužívejte příliš velké váhy.

Foto: youtube.com zdroj foto: flickr.com Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

5 najlepších cvikov na zadok5 nejlepších cvičení pro zadek

Jak mohu vytvořit pěkně tvarovaný zadek?

6 tipov pre pevné pozadie6 tipů pro pevné pozadí

Také ženy, které cvičí zadek, pravidelně bych na pozadí stále zlepšovat.

Ako si vypracovať štíhle stehnáJak si vytvořit štíhlé stehna

Chcete vyvinut a štíhlé nohy? Vadí trasúce stehen?

Napsat komentář