Problémy S NYT Kus, Který Dělá Huma Abedina Hvězda

Getty

Jako Dobrá Žena výstižně ilustrované (před tím, než se vyvinul, se stal mnohem více než jeho logline), jsme už dlouho byl fascinován s elegantní-hodí, věrný obrázek o politické žena, často líčen jako dlouho-utrpení protějšek jejich closeted-perverzní, nevěrné bizardní manžela.

A osobnost prodělala více než pár evoluce od dob Jackie O., oba smyšlený a non: Carrie Bradshaw a její krátkodobý kontrolor přítel (John Slattery) zlatý déšť fetiš. Výše zmíněná Alicia Florricková, kdo je teď moci hráč v ní vlastní pravý. Michelle Obama protahuje na Lettermana. Hillary Clintonová, která nepotřebuje žádné vysvětlení.

Dnes New York Times běžel na l0-page „comeback kus“, že podrobnosti Anthony Weiner je naděje vrátit se na politickou scénu jako kandidát na starostu na začátku tohoto roku, ale skutečná hvězda kus je jeho žena, Clinton poradce Huma Abedin, která byla těhotná v roce 2011, kdy jeho nešťastné DM rozkroku se objevil on-line.

(Petr zpočátku řekl Weiner, že by měl „popřít“, že to byl jeho penis na fotografii, což vyvolává velké množství otázek od Maureen O ‚ Connor v Řezu. Poznal byste svého manžela boxer-kalhotky-oděné nezdravé? Nebo, jako Samantha Jones bych řekl, „všechny kočky vypadají stejně ve tmě.“)

Jistě, není lepší způsob, jak se dozvědět o svém sexuálním životě být předmětem zbytečného tisku, než do práce v Clintonově administrativě, a Hillary za předpokladu, empatie pro Huma v těžkých časech:

„Když jsem se zeptat, Abedin pokud Clinton ji vedl přes těch prvních hrozných dnech, říká: „měli Jsme hodně osobních rozhovorů, z nichž žádný se mi dobře mluví. Ale to, co jsem se o ní říct, a vlastně celé její rodině, bezpodmínečnou lásku a podporu, kterou jste mi dal byl skutečný dar. A myslím, že by to bylo O. K. se mnou, že to říkám, protože vím, že má to říkal: na konci dne, přinejmenším, každá žena by měla mít možnost a důvěru a rozhodnout, co rozhodnutí, že chce, aby se, které jsou právě pro ni a ne být souzen.“

Na rozdíl od Abedin, Hillary Clinton má skvěle zůstala maminka o svého manžela nechvalně dostaveníčko s Monikou Lewinskou… pro jeden velmi dobrý důvod. Ačkoli Petr se zdá být hrdina tohoto kusu, ne Weiner, kdo přijde přehnaně emocionální a používá terapie-mluvit, budeme i nadále soustředit především na její roli jako, no, „dobrou manželku.“ Mezi Internetové komentáře vyzvaní pokrytí kus, jsou věci jako „Sakra, teď jsem si ji chceš vzít.“ Pokracovani. Jsem si jistý, že ona je nadšená, že.

Je to zcela reduktivní dát Abedin na piedestal jako Weiner je odpouštějící, „elegantní“ manžela. Dělá to sedlo jí to stereotyp, který je založen výhradně na svého manžela a jeho prohřešky, a podkopává její vlastní profesní úspěchy. Měli bychom ji nechat postavit na vlastní. Ano, měla by rozhodně být ten, kdo kandiduje na starostu. Ale na své vlastní zásluhy, což je dostatečně zřejmé. Ne za to, že odpouštět, „ideální“ ženu.

Sledovat Anna na Twitteru: @annabreslaw

Napsat komentář