Proč by ženy měly trénovat i zpět?

Zadní (zádové svaly) určuje vzhled celého těla. Většinou se však stává, že ženy, když vypracován zpět chcete, což je velká chyba.

Jak získat pěkné zpátky

  • Zadní se skládá z velkého počtu svalů, a proto, že jste důkladně cvičil, je důležité provádět v každém tréninku, dostatečný počet cvičení.
  • Posilování zádových svalů pomáhá vytvořit iluzi V-tvar trupu, začíná široká ramena, a předchozí k slim pás. I když kostrovú změna struktury, posílení svalů zad a kontrole tělesného tuku jste schopni upozornit na správné křivky.
  • Cvičení s širokou rukojetí, která se zaměří především na rozšíření zpět. Při cílení plnost a plasticitu záda by měla být cvičení priťahovacie cvičení z predpaženia, jako je přitahování velké činky nebo činky v předklonu.

Cvičení na záda, s nimiž precvičíte z každé strany Stahování kladky k hrudníku

Držák pochopit nadhmatom na obou koncích a posaďte se na lavičku. Nohy mějte celý povrch opreté na podlaze a stehna pevně sbírat pod naviják spočívá. Mírně zakloňte, hrudník držte vypnutý směrem vzhůru, vyhnout se velké záklonu zpět. Rutinní musíte provést chrbtovým svaly a ne svaly paží, proto se snažte, aby lopatky stáhněte k sobě a nepřetržitě ke stažení držák k horní části hrudníku. V nejnižším bodě pohybu na chvíli zastavit a pak se pomalu a pod plnou kontrolu, púšťajte držitel zálohovat.

Príťahy činky v předklonu

Ohýbání dopředu kľaknite jednou nohou na lavičce a súhlasnou straně najít podporu na lavičce. S výdychom zvednout činku k pasu. Činku držet, tak, že loket směřuje dozadu, a ne doboku. Činka priťahujte až do bodu, kde se dotýká pás. Zde za malý moment pohyb zastavit a pak s nádechem návrat do počáteční pozice. Nejprve si nastavte počet opakování na jednu ruku, pak druhou, a teprve pak následuje přestávka mezi sériemi.

Príťahy kladky na řemen

Príťahy na dno válce nabízejí výhodu velmi dobrá izolace dna latissimov a silnější kontrakce z jejich vnitřních částí. Krok vám doporučuji začít vždy z plného kroku. linux kernel binární svaly zad a konec, kontaktujte držitele s břichem.

Sbírají činky v předklonu

Tato rutina provede s rukojetí v šířce ramen a činku priťahujte k opasku. To zajišťuje unikátní kontrakce latissimov, které nemohou být dosaženy, v další praxi, a významně působí na tloušťku zad, dolní části širokého svalu zad.

Záklony trupu

Rutinu můžete provést na speciální hyperextenznej lavice, na podlaze, na bosu nebo na fitlopte. Lehněte si na lavičku, zem, bosu nebo na fitloptu a zpět přirozeně vystrite, ruce si prekrížte buď za hlavu nebo na hrudník. Pomalu se v kruhovém pohybu do předklonu, pokud to lze (na lavičce), tak vzhůru do svislé polohy. Pohyb nepřerušujte, ale pomalu zvedněte tak vysoko, jak je to možné až do maximálního možného záklonu.

Cvičení začínajte dynamické strečingom a zakončujte statické. Před každou sérií tepla dvě série po 10 – 15 opakování s nižší vahou a pak to dvě série o 12 – 15 opakování s ťažšou hmotnosti.

Zdroj foto: goodfon.su Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Najlepšie cviky na bicepsNejlepší cvičení pro biceps

Během cvičení, ženy se většinou zaměřují na klasické ženské části, které patří mezi nejvíce sledována.

10 cvikov s vlastnou váhou, s ktorými budete zhadzovať10 cvičení s vlastní vahou, s níž budete shazovat

V poslední době většina lidí raději cvičení na různých zařízeních, než cvičení s vlastní vahou.

Posilňujeme telo na bosuPosilujeme tělo, na bosu

Pokud jste pravidelné školení přestane bavit, zkuste do svého tréninku zapojit bosu.

Napsat komentář