Proč Byste se Měli Spřátelit se s Vaší BF je Máma

KCSPresse / Splash News

Náš imaginární kámošku, se Pippa Middleton a její muž Nico Jackson se zdají být silné. Minulý týden, zdroj všiml pár „mucká agresivně“ (horké) v baru, a teď jsme právě slyšeli, že P má velmi důležité potvrzení—od Nico matka.

Podle jedné zprávy, Mami Jackson si myslí, že Pippa je „naprosto okouzlující“ a, podle všeho, zdá se mi naprosto sladká sama. Což je zásadní, podle mého názoru. Zatímco dostat chlapa matky požehnání, je super důležité, je to obousměrná ulice: budete muset trochu lásky (nebo alespoň podobně), jeho máma taky, jestli vztah bude fungovat v dlouhodobém horizontu.

Případ v bodě: poprvé jsem se setkal s jedním z mých ex maminky, byli jsme na večeři s většinou své rodiny. Během jídla, jeden z jeho bratří dostal se do rána bojovat s jeho matkou, do té míry, že ona vlastně vyrazil od stolu. A už se nevrátil. Nevěděl, co dělat—a s, aby se kamarád narozeninovou oslavu později ten večer jsem odešel po večeři, aniž se s ní rozloučil. (Ona byla M. I. A., co je holka dělat?!)

Jak jsem pokračoval datování chlapa, jsem si uvědomila, že její chování, že noc byla atypická, a já jsem opravdu nemohl pouto s ní, jak jsem doufal. Samozřejmě, že to není hlavní důvod, proč ten chlap a já se nakonec rozešli, ale skutečnost, že jsem nebyl blázen, že ji jako potenciální matka-in-law jistě nepomohlo věci.

Myslíte si, kopat svého muže je máma? Záleží ti na tom? Vypnout zvuk v komentářích.

Napsat komentář