Proč Dělat To Nejlepší, Texters Nejhorší Milenci?

Průměrný heterosexuální muž na text je tak trochu jako ta scéna z filmu 2001: Vesmírná Odysea, kdy první lidé vidět kosti a uvědomit si, že můžete použít ji jako nástroj, nebo zbraň. „Mě může používat, když mi je pozdě na Ultimate Frisbee!“ myslí si. „Mě může použít, když se mi chce sdělit informace o datum, místo, aby Žena!“ Pro drtivou většinu lidi, posílání sms zpráv je ne-ozdůbky a čistě funkční. Máte své „zpoždění see u soon“ (kteří jsou také vaše „filmy hrát na 5:30, 7:45, 8:15 a 10:50 lmk který“ kluci). Cyrano de Bergerac, že tenhle chlap není. Bez ohledu na to, jak chytrý a zábavný, že je v osobě, pokus, aby se zapojily v každém textu-škádlení s tím chlapem, a budete mít odporný „haha mě 2“, které se ozývá znovu a znovu ve své mozkové komory.

Haha mě 2

Haha mě 2

HAHA MĚ 2

Pokud se muži jsou v Neolitu, text, komunikace, ženy jsou v prostoru. Rozhovory jsme s přáteli přes textové funkce rozsah, emoce, humor a každé představitelné téma. Můžeme otočit z vážné existenční problémy gross-out humor hloupý-jak-kurva otázku o nejlepší deodorant značky v .5 sekund. Pokud Krát literární kritik byli zkontrolovat obsah naše e-mailové schránky, mohl by prohlásit, že to byla spalující a formulovat triumf lidského ducha. Pokud tam byly Pulitzerovy pro textové zprávy, vítěz by téměř určitě dvacet-něco, svobodná žena, a ona bude asi půl krabice Franzia hluboko, když to psala.

„Proč to nemůže být tak horké, na text jako je on osobně?“ můžete se zeptat o nějaký chlap, který si vzal jako 45 minut reagovat (to, co byste mohli dělat, že trvá 45 minut?!) a pak, když konečně udělá, používá špatnou „jejich.“ „Proč nemůžeme mít všechno, stejně jako ty bilióny nadbytečné články tento rok řekl?“

Kontrapunkt: Mnoho kluků, kteří jsou dobří v textu jsou zlo.

Když chlap je dobrý spisovatel, to znamená, že je chytrý, a to znamená, že si myslel, že o textu, než ji odešle, a to znamená, že jste namáčení do některé potenciální manipulace území. V krátké (opět, zobecňující), to je člověk, který myslí jako holka. On ví, jak se k vám dostat, aniž by byl zjevný, a on ví, že jsi overanalyzing všechno, co on říká, tak on je schopen zůstat jeden krok před vámi za všech okolností.

Hele, všichni víme, že datování je v podstatě Algonquin Válečné Místnosti, hlavně na začátku. Někdo vyhrává a někdo prohrává. Někdo se ptá, někdo jiný, a někdo předstírá, že má plány, že v noci. Někdo píše hned zpátky, a někdo čeká hodinu reagovat. Otázkou je, zda čeká člověk dělá to záměrně, nebo ne. Jeden z „haha mě 2“ kluci by mě nikdy nenapadlo hrát textové zprávy hry mysli s tebou. Píší přesně to, co si myslí, bez toho, že Chuck a Blair blbost, a můžete přeskočit k té dobré části, kde si navzájem věřit a jíst burritos v posteli a nemají sex s jinými lidmi.

Ano, s velkou back-a-dále text zasedání s novým klukem, kterého jsi viděl, že vám dává závrať, závrať jsem-já-jít-do-si-vzal-ale-pořád-mé-jméno-proto-feminismus-a-jsme-se-škádlení-no-do-šťastný-starobní endorfinu. Nicméně, řekněme, že pokud nechcete jít v s obě oči otevřené, skončí zamčené ve Viktoriánském blázinci poté, co se nervově zhroutila a snaží se jíst vašem iPhone.

A po dost těch, mindfucks, „haha me 2“ je docela osvěžující. (Špatný „jejich,“ však zůstává konečná.)

Image přes Getty

Napsat komentář