Proč já Vždycky Řeknu něco Špatně?

Přečtěte si Chloe předchozí příspěvek.

Když Carter odešel, tak nervózní, jak jsem musel, Nicole vypadala VYDĚŠENĚ. Ona vykročil vpřed, kolem stejného času, že Clarke řekl:

„Nenáviděli jsme tě ztratit, Chloe. Ale gratuluji k nové práci. Nicole mi o tom řekl, to zní fantasticky.“

Nevěděla jsem, co říct. Dívala jsem se na jeho krásné ústa a jen zamrkal, jako šílená žena. Sekund uplynulo. Dlouhé, bolestivé sekund, a Nicole skočil, ústa pohybující se rychle, změť slov, omílání ven bez rýmu nebo důvodu. „Ach můj bože, Chloe, musíme mluvit o tom, že představa, že mi pomáháš s — předtím, než jsi odešel, mám na mysli — ty víš — oh.“ Obrátila se k Clarke, s její ruku na její ústa, jako kdyby měla čisté nehty s ní zuby. „Zlato, můžeš nám dát chvíli. Chloe pomáhá mi překvapení pro vás…“ řekla doslova pálkoval řasami a kdyby tam byl oscara za blbost, že by to vyhráli.

„Žádný problém,“ Clarke řekl laskavě. On vystoupil a objal mě, naše první fyzický kontakt vůbec, jeho rty měkké jako oni kartáčovaný straně mé tváře — naše druhá fyzický kontakt. Stará Chloe by omdlela. Nová Chloe měl muž načítání její champagne, kdo udělal Clarke sexualita vypadat jako amatér. „Bylo skvělé vidět tě, Chloe. Gratuluji ještě jednou.“

„Děkuji vám,“ řekl jsem tiše, sledovat Nicole, jehož oči se zúžily na nás. Tato žena byla směšná. Ojel všechno, co se hýbalo, a pak začal žárlit, když jí manžel dal pusu jiné ženě.

On odešel a pak to byl jen nás dvou.

„Mám novou práci?“ Zvedl jsem obočí. Došlo mi, že jsem byl stále dluží poslední výplatu od Nicole. Naše poslední chvíle, s Paulo číhající kolem, neměl přesně vypadal jako ten správný čas pro mě, aby požádali o kontrolu.

„Musel jsem mu říct něco,“ odsekla a viděl jsem trochu starý Nicole.

„Mohl jsi mu řekl pravdu.“

„Že jsi všetečka, který byl strkala nos—“ zastavila se a skládá sama. „Omlouvám se za to, jak všechno skončilo. Byl jsem ve stresu a zvládla jsem to špatně. Věci byly nepořádek co jsi odešel, a to zejména na nastavení.“ Ona zkroucené její hodinky na zápěstí a setkal oči. „Chystám se skončit s Paulo. Jakmile film zábaly. To je normální, Chloe — tento druh věc. Nechci chodit do vašeho života a diktovat váš vztah volby.“

Ona vlastně, s tím, že poslední prohlášení, měl pravdu. Udělal jsem spoustu chyb v mém životě. Pokud jsem měl asistenta následující za mnou, a ukázal jim všechny, pravděpodobně bych ji vyhodil taky. Ne, že říkám, že její poměr je OK. Je to blbost. Ošklivé, manželství-poškození kecy.

„Ale možná jsem byl příliš ukvapený tě nechat jít,“ řekla tiše, díval se na nejbližší Presa Malý kousek, jako by to byl text, že jí na další řádek.

Její komentář mě zaskočila a já jsem narazil. „Uspěchaná?“ Zopakoval jsem.

„Ano. Vím, že máte nějaké morální problém s prací pro mě bylo, Clarke ale nechtěl by si pracovat pro mě? To je normální — tak jako tak — pro studio platit za asistenta pro každou stopu.“

Dívala jsem se na patě patách a snažil jsem se, snažil se to vyřešit. Svou práci lovu, tak daleko, byl neúspěšný. Neúspěšné v tom, že jediná věc, kterou mám nárok, aniž by vysokoškolské vzdělání, se zdá být v odvětví služeb nebo maloobchod. Nemám žádné zkušenosti v průmyslu a nedostal žádný konkurz na můj životopis. Ještě, plížil se zpět k Nicole zdálo slabé. Co je dobré to vzít na hlavní silnici, když jsem chtěl běžet zpátky s první nabídkou, re-zaměstnání. A nechci, aby to znělo materialistické, ale to, co udělal tu práci zaplatit? Protože, přiznejme si to, peníze byly vysoko na seznamu faktorů.

Podíval jsem se nahoru a ona se dívala na mě čeká. Vdechla jsem hluboce a pak řekl něco, co bych nejspíš litovat.

Napsat komentář