Proč je to nutné, a když dieta, cvičení?

Pohyb je pro lidské tělo je zcela přirozené. Ale žijeme v době, kdy většinu dne, nebo naše životy, a to doslova, presedíme.

Ale pokud už jste v čele na cestě k hubnutí s eDiétou, takže by své úsilí měla podpořit pohybem.

Sedavý způsob života

Obecně známým faktem je, že lidské tělo je od nepaměti, je nastavena na pohyb. Ale v poslední době, a lidi v ní žijící většinu svého času presedia. Sedí v autě nebo v autobuse na cestě do práce, sedět alespoň 8 hodin v práci a doma sedí u televize nebo počítače. S pohybem je proto zcela vhodné. Tato skutečnost je vzhledem k tomu, že mnoho lidí má v aktuální rychlost-čas problémy s nadváhou.

Strava a pohyb

Nicméně, pokud jste se rozhodli vrátit sami, stejně jako své tělo na cestu ke zdraví a hubnutí díky eDiéte a myšlení, nebo má, nebo nezakomponovať, stejně jako pohyb, takže odpověď je, že tím rozhodně nic nepokazíte. Naopak. Můžete vaše úsilí zhubnout rychleji. Zároveň se vaše tělo spevníte a zlepšit svou kondici. Tím, že navíc k dietě budete stále muset přesunout, vlastně děláte, vaše tělo extra službičku navíc a znásobujete, stejně jako zrýchľujete účinek diety.

Strašák jménem jojo efekt

Jistě jste již slyšeli. Možná jste už několikrát zažil na vlastní kůži. Zhubnout nepodaří, ale za pár týdnů nebo měsíců jsou kila navíc zpět i s úroky. Je to nefér a nespravedlivé? Ale jen to nechtěné a, přiznejme si to, nenávidenému skutečnost lze velmi snadno zabránit. Ano, uhodli jste – pohyb. Hlavním úkolem fyzické aktivity během diety a po požadovanou hmotnost udržet v dlouhodobém horizontu a, samozřejmě, zabránit jojo efektu.

Kdy a kolik krok?

Praxe, i když během diety vhodné a doporučené, ale potřebuji vědět, aby se vybrat správnou frekvenci fyzické aktivity. V ideálním případě by se měl pohybovat alespoň 30 minut denně. Nemáte čas? Cvičení můžete bez obav začlenit do své normální den tak, že ani nebudete vědět. Například, jít do práce pěšky. Pokud máte stále, jen po své vlastní daleko, tak vystupte z AUTOBUSU jednu nebo dvě zastávky dříve. V práci, zvolte po schodech místo výtahu. Přes víkend se projít v lese, nebo hrát s rodinou na dvoře fotbal. Možností je mnoho, stačí si jen vybrat správnou.

Zdroj foto: pixabay.com

Napsat komentář