Proč Jeho Velikosti Záleží

\

Chlap může mluvit o velké hře nosit džíny, které jsou přísnější než Adam Levine je, ale to neznamená, že má, co to znamená být s tebou v posteli…nebo tě zbouchl, když jste připraveni. Skutečné známky vysoce sexuální samci jsou mnohem jemnější a překvapující. Podle urolog Harry Fisch, následujících šest vlastností a chování, naznačují, že muž je skutečně vyrobena pro akci.

Je Trim Kolem Středu

Bezpochyby jste slyšel, že chlap s střevech je více pravděpodobné, že sklátit infarkt později v životě, ale to je také špatné znamení, v sexuální sféře. Testosteron se člení rychleji v břišní tuk. Tak velký břicho? Je to doslova sání ho suché věci.

„Testosteron je plyn, který pohání auto,“ Dr. Fisch říká. „Pokud je nízká, bude nízká na plyn. Bude unavený, nebude mít možnost vykonávat moc, je méně pravděpodobné, že bude v náladě, a jeho plodnost bude nižší, protože chlap potřebuje určitou hladinu testosteronu, aby produkovat spermie.“

Velikost pasu je zejména obava, pokud váš chlap je přes 30, kdy se metabolismus zpomaluje a pokles hladiny testosteronu o 1% každý rok.

On má Zbraně

Pokud skvělý sexuální život je vysoko na seznamu priorit, najít chlapa, který je trim a připojená. „Někdo, kdo pravidelně pracuje a zvedá závaží, je pravděpodobné, že mají vyšší sexuální apetit,“ říká Dr. Fisch. To proto, že tělo potřebuje testosteronu pro budování svalové hmoty, takže pokud má Mario Lopez-jako biceps, obvykle má více hormonu. Nemůžete říci totéž pro muže, kteří jsou „skinny fat“ — víš, vysoký, štíhlý chlap, který má tělo jako nudle. „V případě, že je příliš hubený, nebude mít hodně testosteronu nebo silný sexuální apetit,“ Dr. Fisch říká. „Bohužel, cvičit může jen zvýšit chlap hladiny testosteronu, a někteří muži se nikdy stavět velké svaly, protože nemají dostatečně vysoké úrovně.“

On Stranami Smart

Kouření a nadměrné pití mají stejný účinek na člověka je mojo jako Rosie O ‚ donnell striptýz. „Kouření stahuje krevní cévy, což znamená, že je méně krve proudící do penisu,“ Dr. Fisch říká. To může způsobit mu problémy dostat — a udržování — erekci. Downing více než tři nápoje si také můžete nechat ho kulhat, protože alkohol je centrální nervový systém tlumivý, což opět omezuje průtok krve do penisu. Takže ten, kdo odhodí spoustu koktejlů? Je to pravděpodobně není být život strany v posteli.

Tamara Schlesinger

Jeho Varlata Jsou v Top stavu

Můžete se dozvědět ještě více o chlápkovi, dlouhodobé sexuální potenciál, jakmile se jeho kalhoty jsou pryč. Za prvé, podívejte se na jeho varlata: Každý by měl být o velikosti vlašského ořechu, říká Dr. Fisch, a oni by měli být téměř stejné, i když malé rozdíly jsou normální. Pokud jeden je výrazně menší — řekněme, velikost třešně — pak je to plodnost červené vlajky. Kolem 95 procent varle se skládá ze spermií-produkující buňky, a 5 procent se skládá z testosteronu-produkující buňky. Menší varle je menší, sperma továrny.

Když jste pocit, dolů, všimněte si, jak vyhřívaná jeho chlapci. „Pokud se jeho varlata horké, mohlo by to být způsobeno skupina výrazné žíly v šourku, se nazývá varikokéla,“ říká Dr. Fisch. „Tyto žíly jsou plné teplé krve, a nadměrné teplo snižuje počet spermií.“ Varikokéla může být ploché nebo zvednutý a mohou vypadat podobně jako skupina křečové žíly v nohách. Zjistit, jestli má jednu, pohár jeho koule a pevně, ale jemně — spustit svůj palec podél kůže šourku, být opatrní, aby zkontrolovat, pro zvýšené části nebo hrudky (které se mohou cítit jako stočený řetězec).

Má Hvězdné Semeno

Můžete sbírat spoustu z objemu, jasnost, a chuť mužské sperma. Chlap ejakulátu by měla být asi půl lžičky. Když to produkuje méně, mohlo by to znamenat, že byl ejakuluje hodně ze sexu nebo masturbaci, nebo že má infekci nebo ucpání ejakulační kanálky, Dr. Fisch říká.

Sperma je většinou kapaliny, ale o 1 procento, to je spermie, což je to, co dává zakalený vzhled. Pokud si všimnete muže ejakulát má vodnatou konzistenci, místo smetanové, je pravděpodobné, že má nízký počet spermií a může mít potíže plodit děti. Co se týče chuti, „chlápek, sperma je směs tekutina, která obsahuje cukr — fruktóza — od semenných váčků a slanou chuť z prostaty,“ Dr. Fisch říká. Pokud muž má sex nebo masturbaci často, jako každý den nebo několikrát za den, bude poškozují fruktóza obsahující tekutiny, takže jeho semeno bude chuť slanější. Pokud nemá vykřikl ve chvíli, že to bude sladší.

Trvá Mu Dost Dlouho

Nepotřebujete Doktorát vědět, že člověk, který přichází příliš rychle, může dát klapky na váš sexuální život (něco méně než 2 minuty je považována za předčasnou ejakulaci). Ale muž, který trvá celou věčnost na vrchol navzdory tomu, že těžko může být také důvod k obavám. Pro jednoho, může být dávat si ruce příliš často. „Někteří muži masturbují tak, že vědí, že jejich spouštěcí body a to se stává obtížnější pro ně dovnitř ženu,“ Dr. Fisch říká. To může také znamenat, že je na antidepresivy nebo anti-úzkost léky, které mohou způsobit delší ejakulace.

Největší Sexuální Mýty

Cítili jsme nuceni objasnit některé mylné představy.

  • Navzdory společné přesvědčení, velikost muže za ruce a nohy nemá nic společného s velikostí jeho penisu.
  • Pokud chlap je velký vše kolem — řekněme, že je 6-noha-4 fotbalista — to neznamená, že to bude mít opravdu skvělá hummer. A malý chlap by mohl být velmi dobře visel.
  • A žilnatý penis neznamená, že chlap má problém. Ve skutečnosti, to je úplně normální.
  • Ochlupení má nulovou korelaci s mužnost. Muži s chlupatou hrudí jsou geneticky náchylní k tomu — nemá to nic společného s testosteronem. Podobně, je-li člověk je plešatý, to není znamení, že se jeho libido bude chybět. V některých případech, ve skutečnosti to může naznačovat, že má víc testosteronu.
  • Ne každý muž masturbuje pravidelně. Asi 5 procent mužské populace to nedělá.

Napsat komentář