Proč jsem to Nikomu Neřekla, že jsem Těhotná S Mým Druhé Dítě

Před několika týdny jsem mluvil na akci před asi 100 lidí, kde jsem mluvil o některých formativních zážitků v mém životě. Jak v roce 2014 jsem potratila druhé dítě. Jak můj táta zemřel 5 dní později. Jak můj manžel zemřel šest týdnů poté, co, že. Smysl mé řeči o vlastní svůj vlastní příběh, a ne nechat ostatní lidé definují ti, co si myslí, že váš život je jako. Když bylo po všem, všichni tleskali, a tam byl čas pro Q&A. ženská ruka vystřelila nahoru.

Chtěla vědět, jestli jsem těhotná.

Ticho naplnilo místnost, a jak jsem byla Angelina Jolie, nebo tak něco, jen jsem řekl, „další otázka.“

Bych mohl říct spoustu věcí o tom. Jak vím, že to byl požádán, dobře, ale proč se ženy zeptal, že? Jako, když chceš říct 100 cizinci, řekněte 100 cizími lidmi! Nebo ironie s cizincem poptávky příběh o mě, když bych mluvil za hodinu o osobní vyprávění.

Místo toho, musím vám říct, že jsem byla opravdu těhotná s dítětem bych o pár týdnů později a nechtěl jsem o tom mluvit s 100 cizinci nebo dokonce i 100 mé vlastní přátele.

Nechtěl jsem o tom mluvit s nikým.

Já jsem v lásce se dvěma muži. Mám dítě od každého z nich. Toto je příběh 90% Maury Povich epizody a vím, co jste myšlení, „kdo je to nezodpovědné ženy, a to nikdy neslyšela o antikoncepci??“

Mé jméno je Nora. A slyšel jsem o antikoncepci, tak ano.

Trochu povznášející pozadí info pro vás: před dvěma lety tento týden, můj manžel Aaron zemřel na rakovinu mozku.

Nebyl jsem smutný nebo zničená. Cítila jsem věci, které ani nemáme slova, a někdy necítím vůbec nic (yay, deprese!). Ale nebyl jsem úplně šílený, a já jsem věděl, že jako nepříjemné, lidé rádi říkají, svět se stále točí, slunce bude svítit znovu, je to vždy nejtemnější před úsvitem, a jiné astrologické/meteorologické fráze, které lidi rádi házet kolem.

Já jsem v lásce se dvěma muži. Mám dítě od každého z nich. Toto je příběh 90% Maury Povich epizody.

Věděl jsem, že bych znovu milovat. Věděl jsem, že to zčásti proto také lidé rádi říkají, že taky. Na Aaron pohřeb, více než jedna osoba mě ujistil, že ve věku 31, byl jsem stále mladá, stále krásná, a že najít někoho jiného.

Nevěděl jsem, jak těžké by to mohlo být.

Ne, najít někoho, část. Vlastně to bylo docela snadné. Můj přítel Moe, který je také vdova, měl pár přátel a jeden z nich byl roztomilý a plachý a nevýrazný a spadl ze židle, snaží se představit sám sebe a zůstal vzhůru celou noc (10 hodin) mluvíme o jeho rozvodu a mého mrtvého manžela, a oba naše srdce byly jako, „Hele, jsi skvělý. Pojďme to udělat.“

Najít někoho: to bylo snadné.

Pádu v lásce: také snadné. Myslel jsem si, že bych se to pomalu. Nikdy předtím jsem chodila jako ovdovělá matka, ale věděl jsem, že pár věcí, pro některé: Můj skoro 3-letý syn a já jsme byli tým, jednotka. Nikdo, a tím myslím nikdo, kdy bylo setkání Ralph.

ZDVOŘILOST NORA MCINERNY PURMORT

Pan Hart se setkal Ralph pár týdnů poté, co jsme se potkali. Ne ve „ahoj, tady je tvůj nový táta“ způsobem, ale v cestě potkal mnoho dalších dospělých během jeho bouřlivý život, kde jeho otec byl nemocný a umíral ode dne, kdy se narodil. To bylo „hej, tohle je chlap, já vím,“ druh způsobem, a Ralph léčených Pan Hart jako každý jiný člověk, že by se setkal několikrát. Nabídl mu zlaté rybky sušenky, on šéfoval kolem něj, požádal ho, aby utírat zadek pro něj po vykadil.

Být zamilovaná přináší určitou míru štěstí. Myslím, že pro většinu lidí je to vlastně hodně štěstí, ale já nejsem většina lidí. Já jsem lidi, kteří se jí ztratil manžel. Kdo o tom napsal knihu. Kdo začal jakýsi poťouchlý, ale ve skutečnosti velmi reálné Horké Mladé Vdovy Klubu. Kdo strávil téměř celý rok v naprostém šoku a popření, než si uvědomil, že ona se topila v oceánu úzkost, deprese a smutek.

Štěstí pro mě bylo přijatelné pouze v odměřených krocích. Mohl jsem trochu v čase. Není příliš mnoho.

Věděli jste, že truchlící člověk může dělat spoustu věcí, jako smát se a jít do kina a nakupovat a vychovávat dítě, to vše při krvácení k smrti vnitřně?

Nikdy jsem věděl, co smutek vypadalo. Jsme velmi dobří ve skrývání se, oddělovat to. Smutek je zkušený v soukromí, většinou. Ty jsou, samozřejmě, možnost aktivně truchlit během služba, pohřeb, pohřeb. Možná, že si můžete předat váš manžel je mrtvý tělo. Po několika smutný stav aktualizace, napsat blog post. Ale věděli jste, že zármutek není jen pláč? Že smutek není výraz obličeje nebo fyzikální zákon? Věděli jste, že truchlící člověk může dělat spoustu věcí, jako smát se a jít do kina a nakupovat a vychovávat dítě, to vše při krvácení k smrti vnitřně?

No, teď víte, takže nebudete překvapeni, když se to stane vám! Že smutek—to záludný, stalker, vnitřní krvácení druh smutku—nemůže být vyslán na Instagram. To nemůže být provedeno na povel, když se dostanete do bývalých přátel, kteří se odpaří z vašeho života, nebo známí poznáte z Internetu. Lidé mi vždycky říkali, jak moc se moje upřímnost a transparentnost a řekla bych, že, i když jsem byla vyrobena z Fólie a skla, tam je žádný způsob, jak můžete vidět, tato část.

Smutek byl můj věrný společník. Nevěděl jsem, absolutně to nesnáším, ani nevím. To je modřina jsem se tlačit, bolest, která mi připomíná, že to, co jsem měl a co jsem ztratil, je skutečné. To je cena, kterou jsem zaplatil pro milující tak hluboce, že miloval. To je důkaz, že Aaron byl tady, že on je opravdu pryč.

Pádu v lásce nevzal můj smutek pryč, a ještě nepřestalo. Můj smutek posunul o kousek, aby se prostor pro Mister Hart, vyzvala ho a náš vztah žije v mém srdci zároveň. Ale štěstí, lásky, jsou tak mnohem jednodušší prokázat, než smutek. Oni jsou tak mnohem jednodušší vidět. A něco o tom, že mi to nepříjemné.

Možná jsem se bála rozhodnutí druhých, ale hlavně si myslím, že jsem se obával, můj vlastní úsudek: že milovat jinou osobu by se nějak změnilo to, co jsem měl s mým mrtvým manželem Aaronem. To, jestli jsem byl šťastný, musím být smutná. To jsem nevěděl, ve skutečnosti si zaslouží být zase šťastný.

Dnes @purmort je 35 znovu. On byl vždy „starší muž“ a jednoho dne nebude. On bude mnohem mladší muž, kterého jsem dlouho, jako Rose z Titaniku, ale všichni víme, že je to její chyba!! Minulý rok jsme jeli na ranč, aby jeho popel rozptýlili a já jsem kopal do nich své ruce a olízl ho od mé prsty a díval se, jak mu rozkvetla do mraků ve vodách miloval celý svůj život. „Budeš pro mě všechno?“ Plakala jsem jednou v noci ho, „mraky a stromy a vzduch?“ A on řekl, že ano, ty hlupáku, a když jsem byl smutný nebo strach, že by mě znovu připomenout: měl by být všechno. Cítím ho, jak hluboce celou dobu. Vždycky jsem si myslel, že to byla celkem blbost ale je to pravda: on a můj táta jsou tady. V nebe a trávy a v Ralphie je legrační úsměv a v okamžicích, kde se cítím ztracený a sám a jako děláš SI ze MĚ LEGRACI TO VŠECHNO se OPRAVDU STALO? První rok byl rozostření. Váš mozek prostě vás chrání od toho, jak dlouho to může, ale druhý rok to je jako tvoje máma, když se dostanete svůj první dům: je uložen vaše kecy, jak dlouho, jak to může a začíná přinesla trápení v nevhodnou dobu, protože podívejte, je to už rok! Musíte se vypořádat s tím! Druhý rok je realizace a uznání: to se stalo. Všechno se to stalo. A velikost této ztráty je cítit hlouběji. Probudíte pláče. Máte pocit, tato ztráta v písních jsi nikdy neslyšel společně, v věcí, které budete nikdy dělat společně. Budete si uvědomit, jeden den, díval jsem se na vaše fotky, že tyto jsou všechny fotografie, které budete někdy spolu. Všechny vzpomínky jsou jediné, které kdy budete mít. Ano, jste vděčný, že jsi ho měl na všechny, které jsi miloval a viděl jsem, že jsi žila svůj slib plně, že budete svědkem života i utrpení a smrti, zatímco všichni vaši kolegové byli rádi, nevím, co jsi dělal, ale asi jen něco více normální a někdy ahoj nenávidím tě za to, že nemůžu si pomoct, omlouvám se, že jsem v tom terapie. Velikost této ztráty zívne před vámi. Nechali jste si postavit na okraj, nechat spadnout. #chroniclesofnornia #ripbigpurm

Příspěvek sdílí Nora McInerny (@noraborealis) on Aug 21, 2016 v 7:15 PDT

Zamiloval jsem se s Panem Hartem bez pádu z lásky s Aaronem. Aaron neměl nechat prostor vyplnit. Není nahrazovat něco tak velkého, není v žádném případě. A přidat něco nového a dobrého do vašeho života nevymaže nic. Pokud ano, pak nutkavé nakupujících a chamtivci by mít klíč ke štěstí a neměli bychom žádné z mých nejoblíbenějších reality show.

Předtím, než můj manžel zemřel, ztratil jsem naše druhé dítě. Byli jsme přímo v té kouzelné 12 týden marku, ty víš, kde jsi oficiálně v POŘÁDKU A NIC ZLÉHO se MŮŽE STÁT PRO DÍTĚ. Ale dítě zemřelo tak jako tak. Možná dny, možná týdny. Buď jak buď, zatímco můj manžel a otec umíral, na opačných stranách města, sežere rakovina jejich vlastních těl vytvořili, zavřela jsem oči v nemocničním pokoji, zatímco říká anesteziolog o manikúru a když jsem se probudila, nebyla jsem těhotná a už jsem se bál, že vzhledem k její špatné jméno pro moje nehty.

Celý vesmír, lidský život, měl kvetla a uschlé uvnitř mě, aniž by někdo ale naše rodina vědět, ale já jsem neměl čas plakat. Můj otec by zemřel, o sedm dní později, Aaron šest týdnů po tom.

Pan Hart všechno věděl. Slyšel kousky z Mžp, a pak ode mě. Jsem mu poslal rukopis do mé paměti smutek a láska, než jsme se dostali vážné, trochu varování pro něj, aby se mohl plně pochopit úrovní v Prdeli jsem byl, a učinit informované rozhodnutí. On sám měl odmotaného se od drsný manželství. Roky stresu a zrady a vrstvy bolest. Věci, které jsem si nedokázal představit, procházejí v rukou někoho, kdo slíbil, že milovat a milovat a dělat palačinky pro vás.

On se nebál o nic z toho.

Ale byl jsem.

NYLONOVÉ SEDLO FOTOGRAFIE / ZDVOŘILOST NORA MCINERNY PURMORT

Tři měsíce poté, co jsme se potkali, byl jsem sám, když jsem si těhotenský test. Mluvili jsme spolu o děti, samozřejmě, v těch vzdálených způsobů, můžete mluvit o věci, když jste čerstvě zamilovaní. Když by jsme se vzali? No, asi rok, nebo tak? Měli bychom mít další dítě? Jo, duh. A brzy. Je mu skoro 40, a kdo ví, jak dlouho to bude trvat mě. Moje tělo se nevzpamatoval z toho potrat. Můj set-vaše-hodiny-na-dobu zmizel, protože můj DNC řízení o rok dříve. Těhotenství byl sen, nemožné.

Jednoho dne jsem se probudil, zmatený, na pohovce, kde jsem psal. To byla 1 odpoledne bych spala, co? 30 minut? Hodinu? Buď jak buď, nap byla z charakteru pro mě, ale měl jsem pocit, že tmavé sametové spánku obtékání kolem mě znovu a rozhodl se udělat to dvakrát.

Probudil jsem se a jel do Walgreens, kde jsem udělal další netypické výběr a šel s store-značky těhotenských testů.

To druhé se ukázala hned, jak jsem se počůrala. To byla tmavě růžová, a usmála jsem se na sebe, drží malý kus plastu, namočené v moči.

„Do prdele!“ Řekl jsem jen já, a viděl jsem sám sebe usmívat do zrcadla.

Když jsem řekl Aaron jsem byla těhotná s Ralphem, o čtyři roky dříve, plakal a my jsme tančili v našem obývacím pokoji spolu. Měl etapa IV rakoviny mozku, ale to dítě by ho udržet naživu. Vzali jsme dítě tříd dohromady. Řekli jsme naše přátele a rodinu v malé, intimní skupiny. Jsme zaslali fotografie on-line.

Nechtěl jsem provádět lásky a štěstí a smutek, to emocionální guláš byl jsem vaří uvnitř mě. Viděl jsi guláš?

To dítě je těhotenství bylo mezi mnou, Pane Harte, naše rodiny, a moje manikérka. Jsem šest stop vysoký, mírně asociální, a pro nejvíce se rozdělit, jako těhotná žena jen jsem vypadat, jako jsem dělal v prváku na vejšce, když jsem zjistil, neomezené množství zmrzliny v kavárně. Pokud si lidé všimli, že většinou se mě neptal, a jen jsem řekl, lidi, které jsem chtěl říct, když jsem jim chtěla říct.

Řekl jsem si spoustu věcí o tom. Chimamanda Ngozi Adichie poskytla rozhovor poté, co dítě nikdo nevěděl, že je těhotná a řekla lidem, že ona ne, že by ženy neměly být nuceny plnit své těhotenství. V té době, jsem přemýšlel o tom, jak bych se „oznamuje“ moje těhotenství mé sociální média následující, a myslel jsem si, „víš co, máš pravdu.“ Protože jsme neměli! Ale hlavně jsem nechtěl vystupovat lásky a štěstí a smutek, to emocionální guláš byl jsem vaří uvnitř mě. Viděl jsi guláš? To je nechutný na pohled, bez ohledu na to, jak to chutná.

Když mi bylo 17 týdnů spolu, řekli jsme všechny naše děti o dítě. Jeho děti jsou 15 a 10, a oni byli nadšení a možná trochu vyděsit, protože jsou dost starý na to vědět, co je to sex a že jejich táta měl s sebou, a ewwwwww. Ralph je tři, a on se okamžitě zeptal, kdy bude mít dítě a vše o něm a o jeho těhotenství. Bylo to v pátek před Memorial Day, a byli jsme šťastný, divná rodina dohromady. O dva dny později…na Memorial Day, probudil jsem se jít do co-op, a dostat se všichni na snídani a koblihy a kávu a najednou jsem byla v krvavé lázni.

Dítě bylo pryč. Byl jsem miscarrying. Nechal jsem koš na podlaze obchodu a jel domů, kde jsem běžel po schodech nahoru do svého pokoje, mu psal, „chovej se normálně a zůstat s dětmi, já jsem měla potrat a bude se sám do nemocnice.“ Psala jsem mu, že. A pak jsem volala své matce, a plakal, a můj přítel Moe, který jel přes celé město, aby mě vyzvedl a vezmi mě do stejné ER, kde je Aaron bylo řečeno, byl opravdu, opravdu umírá.

Mžp seděl se mnou za šest hodin, zatímco jsme čekali na lékaře a ultrazvuk tech a já jsem plakal a plakal a plakal. Zabil jsem dítě s mojí apatie. Tím, že skutečně 100% nadšení pro něj. By mě zajímalo, jak by to mohlo ovlivnit mou kariéru. Jak by to mít vliv, jak se lidé viděla mě a můj vztah s Aaronem. Měl jsem svou matku řekni všem, že je dítě mrtvé, a když se otočil mou postel po stejných chodbách Aaron byl kolový dolů tolikrát, a ultrazvuk tech řekl, „oh! Dítě je v pořádku.“ Přísahal jsem, že bych být různé. Chtěl bych být šťastný a vděčný za tento zázrak, že jsem si myslel, že nikdy mít znovu.

Ale…nebyla jsem. Nechtěl jsem koupit nějaké oblečení nebo malé boty. Neupsal jsem se pro dítě tříd. Nemyslel jsem si, že o oznámení roztomilé dítě nebo dítě sprchy. Sotva jsem vzal vitamíny. Jen jsem předstíral, že život jde dál jako obvykle, ale s více pálení žáhy a větší kalhoty. Někteří lidé, které znám, jsou jako, no, to je prostě druhý dítě pro tebe! Ale to jsou lidé, jejichž manželé a dítě má otce, jsou stále naživu.

MEREDITH WESTIN / ZDVOŘILOST NORA MCINERNY PURMORT

Lidé, kteří vědí o nové dítě jsou šťastní za mě. Ale to není ten problém. Problém je, můžu být šťastný pro mě? Přítele, který jsem napsal, je jedna věc. Ale dítě je rodina a moje rodina se mě a Aarona a Ralph, a teď moje rodina je na mě a Aarona a Ralph a Pan Hart a jeho děti a dítě.

Před dvěma lety, moje rodina se rozpadala. Dnes, moje rodina je šitý dohromady z mnoha rozbitých míst. Jsem hold jeden muž dítě, když jsem plakat pro toho muže, že jsem ztratil, a dítě, který ztratil svého otce. Aaron je deathaversary tento týden nemůže to být jen na den, kdy jsem zrušil pro zapamatování ho tiše, protože mám dítě lpí na mé prsa.

Chci, aby dej Áronovi a jeho paměti moje nejlepší. Chci dát to dítě a to moje rodina, nejlepší.

A někdy si myslím, můj nejlepší je pryč, a to, co zbývá, je ten, kdo teď jsem.

Zveřejněno ve spolupráci s American Public Media, která uvádí na trh Nora je podcast, Hrozná (Díky za Optání) dnes. Odebírat přes iTunes. Nora je přispívající editor ELLE.com.

Příspěvek sdílí Hrozný, Díky za Optání (@ttfapodcast) on Oct 12, 2016 at 1:09pm PDT

Napsat komentář