Proč Můj Přítel Pořád Oblečená Při Sexu?

Můj přítel pořád oblečená při sexu. Je vypnout tím, že moje tělo?
Upřímně o tom pochybuji. Pokud chce mít s tebou sex, on má, aby se obrátil na tím, že vaše tělo, že?

Nemám pro vás odpověď, protože to je otázka, měli byste se ho přímo zeptat. Zkusím se na to jednoduše — a ne jako obvinění: „Proč myslíte, jako pro mě, aby moje oblečení i při sexu?“

To by mohl jen otočit ho, protože to je spoušť, vztahující se k určité fantazie, nebo minulé zkušenosti. To by mohlo být i nedorozumění: On může, že dáváte přednost sexu. Ale pokud má nějaké nešťastné hang-up o vaše tělo, měli byste pevně poptávky mít sex na vaše podmínky, nebo vůbec ne. Nedostane se tvoří pravidla, mnohem méně dress code. Existuje mnoho okamžiků ve vašem životě, kde se společnost bude konspirovat, aby ses cítil špatně o svém těle; ložnice by měla být bezpečným místem, kde se budete cítit chtěl a žádoucí. Nespokojte méně.

Tak jsem se s ním skoro tři roky. Byl to můj první „opravdový“ přítel. Můj domácí život nebyl tak skvělý na střední škole, a skončila jsem v děcáku a on byl vždy tam. Milovali jsme se. Jakmile jsem se otočil 18 let, přistěhovala jsem se s ním a jeho rodinou. Jsem velmi blízko s jeho rodinou. V loňském roce jsme dostali naše vlastní místo. Máme všechny peníze na jeden účet, půjčky s sebou, a nic jiného manželský pár by se [mají]. Pak mě požádal o ruku. Zpočátku jsem byla opravdu nadšená. Pak jsem začala být nervózní a přemýšlel, jak na a off. Miluji ho k smrti a chcete strávit zbytek svého života s ním, a my jsme mluvili o tom, že děti do dvou let, ale také jsem ještě nikdy nebyla s nikým jiným, a já jsem neustále přemýšlel o jiné muže. Bylo by špatné, aby si přestávku na chvíli a prozkoumat? Jsou to normální pocity?
Ano, to jsou normální pocity. Absolutně.

Jsi zasnoubený, aby vaše první „opravdový“ přítel, a to zní, jako byste opravdu ho miluju. Ale bez ohledu na to, jak moc ho miluješ, to neznamená, že nebudete snít o jiných mužích. Je to úplně normální, začít snít víc, o jiných lidech na prahu angažmá. Spousta lidí, kteří mají studené nohy, než začátek úspěšné manželství. A všichni víme, že představa sexu s někým novým, je vzrušující. Zvlášť, když jste neměli mnoho dalších zážitků.

Když se rozhodnete vzít si někoho, říkáte, že ano, že člověk — a ne na sex s každým jiný (pokud máš otevřený vztah). Žádná otázka, to je oběť. Ale říkáš, že ho miluješ a chceš strávit zbytek svého života s ním.

Pokud chcete, život a děti s tímto mužem, pauzu a objevování dalších možností je obrovské riziko. Možná to zní naprosto rozumné, v abstraktní rovině, ale prosím, pochopit, že by váš vztah v nebezpečí.

Váš přítel bude cítit odmítnuta. To bude zásadní porušení důvěry, kterou jste vybudovali. A když se dostanete zpátky dohromady po rozchodu, bude to zlomit, že bude stín zbytek vašeho vztahu. Nedá se říct, jak to bude mít vliv na váš vztah v budoucnu.

Pokud je tato touha být s někým jiným je prostě sexuální — a ne o tom, jestli by jsi měla být s někým jiným — můžeš s ním mluvit o otevření vztah k jiné sexuální partnery, ale to je velké riziko.

Pokud byste si nebyli jistí, zda to byl správný člověk pro vás, řekl bych, že byste měli zvážit přestávku. Ale to zní, jako byste byli na pokraji budování dobrý vztah spolu. Od té doby je to ten případ, myslím, že bys neměl jednat na vaši zvědavost. Vybudovat něco velkého, musíte přinášet oběti.

Chodím s mým přítelem už osm měsíců a nedávno zjistila, že jsem těhotná. Oba jsou šťastní a chtějí, aby dítě, a děláme plány se pohybovat společně, ale najednou jsem si uvědomil, že jsem opravdu nevím ním velmi dobře. Nejsem si jistý, jestli je to moje hormony působí nebo jsem opravdu jisti, co k němu cítím. On není stejný muž, kterého jsem se zamilovala a nyní je iracionální, schválně nepříjemný, a mám pocit, že jsme driftování. Měl bych dát tento vztah pauzu, dokud jsem přijít na to, co chci pro svou budoucnost?
Jste přímo uprostřed těžké, matoucí okamžik — a jsem si jistý, že budete cítit naprosto ohromen. Těhotenství je stresující pro každého. Ale to zní, jako kdyby těhotenství bylo zrychlené tempo vašeho vztahu, než jste byli připraveni, a to musí být ještě těžší.

Jste zvědavý, jestli to je hormony a hormony jsou reálná a silná, nepředvídatelná síla — ale, především, řekl bych, že to je prostě život. Ve vaší situaci, zdá se, zcela normální být pocit úzkosti a zpochybňovat váš vztah. To je intenzivní, rychle-měnící se okamžik, pro vás: země se mění, vaše tělo se mění, váš vztah se vyvíjí, a jsem si jistý, vaše srdce a mysl se usilovně snaží držet krok s tím vším.

Pamatujte také, že váš přítel je jít přes paralelní proces. On nemusí být stejná osoba, kterou jsi zamiloval, protože je to taky mění, jak se učí, jak se stát otcem a ještě podstatnější je oddaným partnerem. Nemůže spadnout zpět na hormony jako výmluvu, ale jsem si jistý, že jeho hlava se točí.

Takže, moje hlavní rada je to samé řeknou vám, v kurzu: Dýchat.

Zhluboka se nadechněte a relaxovat. Najít nějaké klidné čas, aby si své myšlenky a uklidnit svou mysl. Sbírat své myšlenky. Najít uklidňující přátel a rodiny, kteří mohou být odrazovým můstkem. A dýchat.

Ale nebudete se jen přijít na to na vlastní pěst. Takže, jakmile jste chytil dech, zkuste, těžké, spojit se svým přítelem. Asi nemá ponětí, co na to říct, teď, že jste těhotná. Většina kluků nemají, dokonce v nejvíce plánované a předvídatelné situace. Řekni mu, že potřebuješ ho poslouchat, jak se cítíte, a řekněte mu, že potřebujete vědět, co se děje uvnitř jeho hlavy, i když jeho myšlenky a pocity jsou zmatené, protože oni určitě jsou. Pokud máte pocit, že jste vzdaloval od svého přítele, nejlepší způsob, jak se připojit je k ukotvení vztah s upřímný rozhovor.

Měla by sis dát pauzu od vztahu dohromady? Můj odhad je, že to nemusí být ten správný krok právě teď, když tolik je v pohybu. Pamatujte si, že nemusíte dělat dramatická rozhodnutí právě teď — ať už je to směrem k větší závazek nebo méně. Více mluvit první. Nechat věci sedět před řítí vpřed. Budoucnost přijde dost rychle na jeho vlastní. To se může zdát jako jsi ty nemám čas, ale vy.

Máte dotaz na Logana o sexu a vztahů? Zeptejte se ho tady.

Napsat komentář