Proč nebyl on změnil jeho MySpace status?

Chodím se svým přítelem už více než dva roky, ale nedávno jsem našla jeho profil na MySpace, a viděl, že on je „jediný“, a seznamy „ženy“ jako jeden ze svých zájmů. Nedávno jsme mluvili o tom stěhování. To znamená, že bychom se měli držet?

Možná, že tvůj kluk neaktualizoval své stránky. Já, pro jednoho, nezměnila dorky fotografie za více než rok. Někteří kluci si sotva vzpomínám dát na kalhoty, natož udržovat MySpace.

Ještě, že je divné, že jste nevěděl o této stránce. To, co jsi našel se nepočítá jako podvádění, ale pořád je to důvod k obavám, protože může vést dvojí život. Možná chce udržet své možnosti otevřené a testování vody, aby zjistili, jestli ještě někdo bere návnadu. Nebo on může být těžké vzdát se flirtovat s jinými dívkami, tak to dělá on-line zmírnit svou vinu. Bez ohledu na to, páry, které žijí spolu neměli udržovat skryté identity — pokud jeden z nich je superhrdina.

To je důvod, proč musíte se ho na to zeptat spíše dříve než později. Mimochodem zmínit, že jste narazil na jeho profil na MySpace, a vy jste byl překvapený a zmatený. Vidět, jak reaguje. On by jen smát a říkají, že je to stará zpráva…nebo on by mohl dostat defenzivní. Buď jak buď, musí se aktualizovat svůj status nebo odstranit stránky. A nechtěl bych bydlet s ním, dokud jste si jistá, že už se od tohoto chování.

Napsat komentář