Proč nemůžu Přestat Žertovat O svých Ex

Můj manžel a já mám jakousi zkratku jazyka, což předpokládám, že všechny páry. A mnoho našich zkratka pochází z předchozích vztahů. Například jedna jeho bývalá přítelkyně mu řekla, že to byl „sexuální chování“ udržet krabici kapesníků u postele. (Pořád si nejsem úplně jistá, co to znamená.) Nyní, když jsme v hotelu a viz box tkání na nočním stolku, podíváme se na sebe a říct, „Jak zdvořilý!“

Můj manžel je první žena říkávala „Pití!“ přesně v 5 hodin každý den, a teď uděláme to samé. („Proč si volat navzájem ‚Pití‘ v noci?“ náš syn se jednou zeptal.)

Měl jsem tento španělský přítel, který říkával: „Oh, velké fantazie spisovatele!“ v sarkastický hlas, když jsme se pohádali, a teď, že fráze je náš kód pro jakékoli literární nebo profesní úspěch.

A když jsem byl mladý a hloupý, měl jsem poměr s mnohem starším mužem, který měl docela drsná kůže, a teď pokaždé, když jsme jít nakupovat pro nábytek, můj manžel říká, „Spustit ruku podél gauče a uvidíme, jestli to cítí se jako Joseph.“ Bůh ví, co prodejci myslet, ale já to miluju.

A přesto někdy je to tak divné, myslím, že nějaká žena teď dělá daně nebo chodit svého psa — nějaká žena, která mě nikdy nepotkal a možná si ani nepamatuje, že můj manžel — a ona nemá tušení, že můj manžel a já jsem koupil ekonomika-velikost obalu tkání a vyměnila významné pohledy. A samozřejmě to musí stát, na druhou cestu kolem, a teď někde, nějaký pár, který se opakuje něco, co jsem řekl, což oni udělali jejich vlastní osobní žert. Drahý bože, možná říkají, „Jsme dosáhli lift-off“, což byl výraz, byl jsem velmi rád za jeden bod, i když raději ne odhalit souvislosti. No, pokud ano, dám jim své požehnání. Možná, že se naučili, jak jsem, že smích a přijetí vám bude šťastnější, než žárlivost a zášť. A teď, pokud mě omluvíte, je to 5 hodin, a já potřebuji pití.

Katherine Kočičky je krátký příběh, Svobodný, Bezstarostný, Jemná je teď.

Tento článek byl původně publikován jako „Láska A Uvnitř Vtipy,“ součástí sbírky esejů o lásce, o ženské fikce spisovatelů, nazvaný „Milostné Příběhy“, v červenci 2015 vydání Cosmopolitan. Klikněte zde, aby se problém v iTunes store!

Napsat komentář