Proč Sexting Je pro Vás Dobré

texting' /

Všichni jsme slyšeli, co techno-panikáři říci o sexting: že je to ostudné, deviantní, vykořisťovatelské, a jen se hloupě. Ale v mnoha ohledech je to nový žánr osobní erotice. Nyní, každý je její vlastní autor a ilustrátor se schopností vytvářet provokativní, grafické příběhy pro sebe a svého objektu touhy.

Myslíte, že sexting jako nejnovější kapitolu v dlouhé historii milenci žijí své vztahy prostřednictvím písemné korespondence. Ve 40. letech, feministka Simone de Beauvoir napsala, jak by mohla skutečně cítit její romantický čmáranice fyzicky: „Psát je jako líbat tě,“ napsala na její dlouhé vzdálenosti lásku, Nelson Algren. Pokračovala: „budu tam. … Ve smutné ulicích Chicaga … v osamělé místnosti, já budu s tebou.“ O uvedení pero na papír, ona vkládá se do Algren ‚ s rutiny v podstatě stejným způsobem, že dnes, sexting je intimita červy jeho cestu do naší světské situace.

Představte si, že Vánoce trávil v domě svých rodičů — posezení u stromečku, rozbalování dárků — zdůraznila s zlobivé texty z vašeho přítele. Nebo obraz jeho nahého trupu se objevují uprostřed večeře. Každodenní život je více vzrušující tím, že takový nikdy nekončící milostná předehra, kde jsi tajně koupala ve fyzické zálohy z jeho textů. Budeme psát naše vlastní příběhy lásky celý den, bez ohledu na to, kde jsme — heslem lock doporučuje.

Sext je také, aby vyhovoval vašim partnerem v přenosné erotické učebna — místo, kde můžete komunikovat vaše potřeby a přání — takže když jste spolu v posteli, víte navzájem nejhlubší fantazie, aniž by museli říct ani slovo. Naše iMessages dát nám svolení, aby velký sen a odváží snít s jinou osobou.

Samozřejmě, že důvěra je zásadní. Asi nechcete, aby se zapojily do tohoto druhu erotiky s chlapem, který krátce po výměně čísla žádostí obraz kozy nebo každý idiot, který vám pošle Snapchat jeho penis po pouhých několika krátkých výměn. Špatné sexters jsou jako špatní milenci — obrovské zklamání. Ale neměli by tě vypnout, zákona úplně.

Dobrý sexters vím, že tu výhodu, že uvedení naší myšlenky do slov, je to, že můžeme zastavit, zamyslet, upravit, nebo smazat úplně. Máme čas. A to je většinou čas, který je největší zapnutí. Zatímco de Beauvoir byla vždy na milost a nemilost mail, nyní naše očekávání vrcholy během několika minut. Jak je vzrušující sledovat, že šedá bublina, jeho řádek tři období pulzující, říkám vám, že váš muž má re-si myslel, že jeho text, to vymazala, je snad kousání se do rtu, navrhování perfektní frázi, nebo filtrování nejžhavější pic, než se konečně udeří Odeslat.

Uzavřením písemné sexuální fantazie s někým, komu důvěřujete není nějaký hypermoderní koncept strachu. Vezměte James Joyce, Irský romanopisec. „Můj sladký neřestné Nora,“ napsal do svého milence v roce 1909, „udělal jsem, co jsi mi řekl a vytáhl jsem dvakrát, když jsem četl váš dopis.“ Jak intimní věc, někomu říct, aby masturbovat, aby vaše texty! A jak intimní stále někomu říct, ty jsi to vážně udělala. Dvakrát. Nora byla žena předběhla svou dobu. Jen si myslím, co mohla udělat s emoji.

Erin Cressida Wilson je dramatik, profesor, a scenárista známý pro Tajemníka a Chloe. Její nový film Muži, Ženy A Děti, cowritten s Jason Reitman, je nyní v divadlech.

Tento článek byl původně publikován jako „Proč Sexting Je pro Vás Dobré“ v prosinci 2014 vydání Cosmopolitan. Klikněte zde, aby se problém v iTunes store!

Napsat komentář