Pron, Seks, a Další Způsoby, jak Dostat Své Kameny Pryč na DL

Pron
Holka, víme, že máte rádi vaše porno pro ženy (a proč by ne?). Pokud váš muž narazí ve své historii, nejspíš si jen myslím, že nové vlasy nástroj, který on nikdy neslyšel.

Mamada
Další trik je podívat se na zlobivé slova v jiném jazyce. Google imaging „mamada“ (je To španělština pro ránu práci) objeví některé velmi NSFW obrázky.

Pnis
Ahoj, někdy máte pocit, jako eyeballing trochu nesmysl pony. Eliminovat „e“ v penisu a najednou to vypadá jako jen nějaká zkratka. Pokud se někdo zeptá, jste hledal „polské Národní Integrační Společnost“ nebo, ehm, cokoliv.

Seks
Takže, vy a váš muž tráví víkend v domě svých rodičů…a nuceni spát v oddělených místnostech. Jo, není divu, že máte chuť na trochu sólové potěšení inspiraci. Pokud vaše maminka vidí slovo seks ve vaší historii vyhledávání, je to nevyvolá žádné poplašné zvony—to zní jako jméno módní nové sushi restaurace.

RSS Sex
Pozice

Uvedení zlobivé období v RSS agregátor, jako je Google Reader, Feedly nebo, mohou pomoci skok přes nějaké otravné filtry. Protože odkazujete na stránky přes druhé strany, Webové stránky, systém nemusí zaregistrovat jako zakázaný výraz.

D1ck

Napsat komentář