Protože Někdy máte Pocit, Jako Milování…A Někdy máte Pocit, Jako F*cking

Nálada-Setr

Milování: Romantický sex je 90 procent svádění a 10 procent výkonu. Nastavit fázi, flirtování ante pár dní dříve tím, že zvláštní milující (líbání, výměny sladké texty) a škádlení ho v smyslné, ne sexuální, způsob, jak—požádat ho, aby vám masáž, nebo nechat své prsty prodlévat na jeho stehna během filmu—ale počkej vlastně utěsnění dohodu. V noci, nezapomeňte, že osvětlení je všechno, měkké světlo je nejen fyzicky lichotivé, ale je to také nastaví malátný tón. Uspořádat pár svíček nebo hodit čiré šátek přes lampu.

F*cking: Dejte mu vědět, že jste v náladě se dostat zlý oblékání v sexy oblečení, které je zcela mimo charakter, od stehna vysoké boty na bradavky se střapci. Také, rozbít rutinu tím, že nosí nový parfém nebo účes. Nic neobvyklého vyvolává vzrušení, probuzení jeho prefrontální kůry, stejné místo v mozku, které se rozsvítí při sexu hrát.

Líbání

Milování: všechno je To o rytmu, a klíčové je, aby jít sloooowww. Když jste se obrátil na své pohyby přirozeně urychlit; brát věci dolů zářez zdůrazňuje oduševněle sex, a navíc to umožňuje, aby vaše nervová zakončení reagovat na pocit v nové, vzrušující způsoby. Začít s jemné, sladké polibky na rty před přechodem na hluboké francouzské líbání.

F*cking: trochu drsné, jako lpění na zadní části jeho hlavy, když stisknete své rty na ty tvoje a zarývat nehty do jeho pokožky hlavy trochu, broušení boky proti němu, zatímco ven, nebo kouše si spodní ret.

Na Svlékání

Milování: Namísto odstranění své vlastní oblečení, vzít čas se svlékat jeden druhému—undo každé tlačítko, opatrně rozepnout jeho kalhoty, mají ho záměrně rozepíná podprsenku. Políbit a pohladit právě odhalil místě před přechodem na další.

F*cking: Kanál s divokou atmosféru tím, tahání za vlasy, držel se za rozkrok, nebo ho zmáčknout zadek, jak budete trhat navzájem oblečení.

Rekvizity

Milování:, Aby se sex super intimní, zaměřit se na zvětšovací každý pocit. Dobrý způsob, jak to udělat, je omezení jednoho smyslu, což zvyšuje další. Zkuste hrát s pásky, střídali léčbě se zavázanýma očima člověk malátný orální sex, masáž, nebo smyslný překvapení—jako on mrholení teplé vody přes prsa a pak se pomalu lízat.

F*cking: možnosti jsou prakticky nekonečné. Pouta: pocit chladu kovu vyjadřuje konečný v S&M zlovolnost. Zamknout ho do postele, škádlit ho, jako blázen, a řekni mu, že musí prosit o to, než budete nastavit ho zdarma. To flogger: ho (lehce), plácnutí na zadek během doggy-styl sex. Video kamera: budete se cítit jako zlobivá porno. (Později—mazat, mazat, mazat!)

Polštář Mluvit

Milování: Šepot frází, které zdůrazňují vaše připojení. Zkuste, „ty Jsi jediný pro mě,“ nebo „nikdy nebudu chtít nikoho jiného než tebe.“

F*cking: zdůraznit tělesný aspekt sex, řekni mu, „budu ti to dělat dobře.“

Podrobnosti

Milování: Mnoho lovey-dovey akce páry během předehry (hladit navzájem tvář, líbání, držení za ruce, atd.) pád na vedlejší koleji, jakmile jste vlastně dostat to. Začlenění těchto pohybů při sexu zvyšuje intimitu.

F*cking: je To všechno o pustil zábrany, takže neváhejte a dotýkat se sám sebe (ahoj, multi-orgasmus!), mrtvici jeho hráze nebo backdoor, nebo dělat nějaký hluk.

Pozice

Milování: Rozhodnout se pro ty, které maximalizují kontakt tělo, zdůraznit houpací pohyb, spíše než tlačení, a nechat si dívat se navzájem do očí—jako Soft Rock, mačkanice, nebo Rozkročmo Sedla.

F*cking: Naplácej Mi Možná nabízí příležitost výstřední doplňky, jako tahání za vlasy a zadek dopadá; Mission Control je ideální, pokud máte chuť na nějaké bondage akce; Peep Showgives ho nezbedný pohled.

Orgasmus

Milování: Aby vaše vyvrcholení více oduševnělý tím, že oční kontakt, zatímco vy přijít, a dýchání pomalé a hluboké.

F*cking: Dostat chaotický dělá sex cítit pořádné—mají ho dokončit na vaše prsa, nebo dostat dolů, dotýkejte se sebe, a pak dát prst do úst.

Na Afterplay

Milování: maximalizovat post-sex lepení, nic nepřekoná klasický lžíce. Dostat se do této příjemné pozice a pak zápas dech jeho.

F*cking: Chytit ho za tvář a řekl, „To bylo tak sexy.“ Posílit ji s chtivými text později: Jsi tak dobrý, já bych za to zaplatit.

Napsat komentář