Případ pro Hákování S Vaší Ex

DISCLAIMER: nejsem zastáncem odvrácení, nebo dostat zpět společně se svým ex, nebo na sex, v naději, že to bude nějakým způsobem vést k vy dva zase spolu. Tam není vůbec nic zdravého. Pokud to je cesta, kterou jdeme dolů, to je nic, ale Špatné Zprávy pro Medvědy. Korekce, to je to, Špatné Zprávy pro Medvědy Jít do Japonska. Jsem absolutně nedoporučuji zapojit pokud je šance, že budete chytit pocity (a na poznámku, prosím, nikdy nezapomeňte, že pokud jste se rozešli, rozešli jste se z nějakého důvodu). Ale jinak, čtěte dál:

Pokud jste jen dostat ven, dlouhodobý vztah, přechod může být naprosto děsivé. Najednou se z mazlení, šťastné časy, vždy s plány na víkend, nebo datum pro svatbu je vržen ven do chladu, bezcitný svět, kde musíte poznat nové lidi. Být single je opravdu není tak špatný, a má to vlastně i své výhody (zejména, nulová odpovědnost). Ale odvykání nic absťák může být těžké, takže by to stejně pomalu se do světa singly stejným způsobem, jako byste rozpačitě nižší sami do studeného bazénu, zatímco drží na stranách žebříku. Můžete se vyhnout „do prdele, já jsem tak sám, běda mi“ fáze zcela s několika dobře-umístil kořist volání, než je čas jít ven do světa a poznat někoho nového. Beru, že přechod každý den.

Tak dlouho, jak jste měli přátelský rozchod, není nic špatného na volání do své ex nějaký čas a rychlovka. Existují však tři pravidla mít na paměti, že může zlomit, nebo tento proces:

  • Nemusíte jít na jakékoli aktuální data. I když ani jeden z vás se chce dostat zpět dohromady, příliš mnoho nesexy hangouts, a to i jen jako přátelé, a vy jste v podstatě znovu chodit. To znamená, že žádné „oh, já chci jít vidět tento film, ale nikdo nechce jít se mnou,“ situacích, ne „pojď se mnou na tu párty“ situace a určitě ne „datum na svatbu své přítelkyně“ situacích. Nemíchejte podnikání a potěšení.
  • Dělejte, co můžete přestat šlapat, než jeden z vás potká někoho. To je nedílnou součástí, a to zejména, pokud chcete zůstat přátelé později. To je nemožné předpovědět, kdy jeden z vás se s někým sejít a jít dál, ale ten druhý z vás začíná wanderlust, ukončit tuto sex paktu. To jen udržuje věci méně komplikované. Je lepší mít vyrovnávací paměti, že v mezi, a to zejména pro dva lidi, kteří kdysi byli ve vážném vztahu.
  • Nechci používat jako berličku. Je to opravdu snadné, aby si uvědomil, že jsem v podstatě dostal to nejlepší z obou světů: Jsi svobodná a nezávislá, a přesto jsi se dostal na pravidelné. To není udržitelný systém. Dva z vás nebude přivlastňuješ si navzájem do svých zlatých let. Akceptovat, že.

Mějte tyto věci na paměti, a můžete mít překvapivě zdravý sexuální vztah se svým ex. Jen nikdy nezapomínejte, že jste v podstatě na zřítilo letadlo ohnivé vášně a vy budete muset vyskočit před tím, než dopadne na zem. A v tomto metafora, všichni vaši přátelé jsou souzení vás za to skákání z letadla dříve, ale vy jste jako, „no tak, kluci. Mám sex.“

Napsat komentář