Příprava na závod, který se neúprosně blíží

Výraz vybrané závody se rychle blíží, což jsem také docela nervózní. Bude to moje premiéra, ale pevně věřím, že to nějak zvládne a do cíle dôjdem celku.

Protože hodně času mimo práci, já nevím, já se snažil využít každou volnou chvíli na trénink na kole, a proto jsem vyhlašuje společnost fitcentrum v současné době zcela vyloučit. Počasí už je sice trochu moudřejší, a horkých dnech konečně skončila, ale nevýhodu vidím v tom, že je poměrně rychle snížit dní. Až přijdu domů z práce, nemám moc času a za chvíli je tma. Proto jsem chtěl vyběhnout na Devínsku vaše klisna potažené nebo Kolibu a Železo najdeme na jaře. O víkendech, samozřejmě, absolvujem delší trasu. Nějaký čas budu jezdit jen na víkendy, ale to je, znovu, jsem obnovit posilku, které jsem zanedbávala. Vstupu do Těla energii klubu, jsem již dokončil, co jsem udělal, ne, ne nyní. Velmi se mi tam líbilo, ale budu muset zvolit jinou posilku, protože jsem dost z ruky a z domu, ani z práce. Jak jsem již zmínil v předchozím blogu, rozhodla jsem se pro méně náročné závod, takže se dostanu odskúšala, co to vlastně je a zda to vůbec bude pro mě, i vzhledem k tomu, že nejsem tak soutěživý typ. Vybral jsem si Snežnický MTB maraton. Celkem se mi líbí terénu, nadmořská výška, stejně jako velmi pěkné prostředí, Kysucká vrchoviny. Pro jedinou nevýhodou je, myslím, fakt, že jsem si cestu nikdy neabsolvovala a budu v nevýhodě proti těm, kteří ji znají. Každopádně na závod se moc těším a doufám, že jsem si dres z Budišu přinese štěstí. Pevně věřím, že i počasí vydrží a mě překvapil déšť.

Tak to by bylo asi vše z mé nápady před konkurencí. Stále se budu snažit popsat, jak jsem se použít a jak mohu pomoci jednotlivých produktů od konkurence. AllgaSan produkty, které jsme doma používali již několikrát a dost nám pomohli, zvláště když svalovici, ale také na bolesti zad. Byli stále v rámci ceny a výrobky z mojprotein.cs, od které používám hlavně sám na syrovátkové bílkoviny, které jsem vmíchejte po tréninku s banánem a zejména ve druhém balíčku jsem vyběhl z jahody, který je opravdu dobrý (alespoň pro mě velmi chutná). Budišku pít doma téměř každý den, až jsme si na to tak zvyklí, že nevím, co budeme dělat, když se netrefí (což se blíží rychlostí světla). Pravděpodobně budete muset koupit více balení, aby zásobili alespoň měsíc.

Napsat komentář