Pít ho i během chladných dnů, jinak tělo trpí

Venku ochladilo a počet slunečných dnech se stále snižuje. Během sychravých dnů často zapomínáme, že nejen v létě teplo musíme chránit naše-pitný režim.

Také, v průběhu podzimu a zimy, je třeba doplnit živiny a minerály, a to nejen prostřednictvím vhodné stravy, ale i pít.

To, že v zimě a na podzim, zapomenout na pravidelný pitný režim, je to dáno tím, že se tolik nepotíme. Jste zmateni z pestré škály informace o množství tekutin, které byste měli denně přijmout? Toto číslo je především závislé na vaší hmotnosti a konkrétní situace či aktivity, kterou v současné době vykonávají. Základní výpočet je 0,03 l x vaše hmotnost v kg. Při váze např. 60 kg to bude 1,8 litrů tekutin denně. Tato hodnota by měla být respektována nejen v letních měsících, ale po celý rok.

S ohledem na roční období jsou přirozeně mění naše strava. Zatímco během jara a léta máme po ruce dostatek vitaminů a minerálních látek ve své nejpřirozenější podobě, tedy hlavně v ovoci a zelenině, na podzim a v zimě je výběr sezónního ovoce omezený. Dlouhodobý nedostatek vitamínů a minerálních látek, nicméně, ovlivňuje fungování celého organismu. Přidejte svůj jídelníček na spotřebu vyvážený minerální vody. Minerální voda Budiš, s jeho obsahem minerálních látek –zejména vápník, draslík, hořčík je také během sychravého období nezbytné pro správný průběh všech chemických a fyzikálních pochodů v organismu. Pít minerální vody Budiš a osvěžit své tělo v chladu, pro vaše tělo náročné měsíce.

Zdroj foto: pixabay.com

Zdroj: PR

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

5 vecí, ktoré ste o budiš(ke) netušili5 věcí, které jste Budiš(ke) měl

Minerální voda je část vody a hydrataci, dodává mnoho lidí v dlouhodobé a pravidelném základě. Ale i obyčejná minerální voda může být optimistický.

Máte radi minerálku? držte sa pri jej pití týchto zásadLíbí se vám minerálku? Hold když jí pití těchto zásad

Minerální voda je zdrojem několika minerálů a stopových prvků, ale ty, které jsou nalezeny v jiných zdrojích. Může být problém, většinou sodíku.

Čo sa stane, keď obohatíte svoj pitný režim minerálkou?Co se stane, když si obohatit svůj pitný režim minerálkou?

Základem naší vody a hydrataci dodávek by měl zahrnovat čistou vodou. Ale pokud bychom přidat také odpovídající minerálku ve správném množství, pro zdraví rozhodně neuškodíme, ba naopak.

Napsat komentář