Revoluční flowin

Flowin na Slovensku je relativně nový cvičební program. Pochází ze Švédska a byl původně vynalezen pro sportovce jako doplňkový kondiční trénink.

Přibližně před šesti lety se dostal do sousední české republiky a v současné době se tohoto cvičení se můžeme dostat na Slovensku. Nicméně, efektivní flowin funguje v Batislave pouze v několika sportovních stanic, protože potenciální klienti přijde toto cvičení velmi náročné.

flowin 2

Co flowin je a jaké jsou jeho výhody

Instruktor flowinu Michaela Danková tvrdí, že toto cvičení vůbec, klienti nemusí bát: "Je to náročné, ale každý volí své tempo a intenzitu tlaku, který cvičení převádí. Flowin může cvičit různé věkové skupiny a je také vhodný pro začátečníky." Podstatou flowinu spočívá v posuvný pohyb mezi jemné podložky, což vytváří tření. Malé polštářky, které tam jsou, jsou pod ruce a nohy, kĺžeme po velké podložce, na které jsou převedeny cvičení. Výhodou tohoto pohybu je aktivace hluboké vnitřní svaly. "Lidé jsou překvapeni, jak rychle se výsledky s flowinom vedou. Pocit svalové oblasti, které dříve neměli ani tušení. Kromě toho, je to určitě zábavné," s úsměvem dodává Michaela Danková. Kromě rychlé výsledky to má točit i další výhody. Například, je použita také v rámci rekonvalescence, protože během cvičení dobře stabilizuje pozici muže. Také Michaela Danková, aby toto cvičení bylo přijato před několika lety: "Když jsem udělal tenhle sport byl pro mě proudily další cvičení. Pokud je to stále neprecvičoval jako skupina sport a realizovat ji většinou profesionální sportovci."

flowin 1

Vypadá to, že praxe hodinu

Lekce je padesát minut a funguje to na celé tělo. Spodní část, střed těla a také na vnější části. "Intenzivní svalové práce trvá asi čtyřicet minut, když se odečte strečink. Když spalovat tukové polštáře a znak je vytvořen," dodává Michael. Že je toto cvičení opravdu zábavné, ale především efektivní, nám potvrdil i Kyla Paulinová, které je věnován tento sport za dva roky: "jsem Rád, že je efektivní, že něco vypotím a také posilňujem. Jsem, kromě jiného, stejně jako spinningu, bodyformingu, pilatesu nebo a musím říct, že padesát minut flowinu jistě jen proto, že je to poměrně náročné cvičení."

Nebyli jste v lekci flowinu? Jsme, ano. Podívejte se na flowin s námi:

Doporučujeme, abyste si přečetli: Podnikání v oblasti sportu, je také o přístup k zákazníkovi flowin 3flowin 4flowin 5flowin 617 fotek >> Skrýt flowin 3flowin 4flowin 5flowin 6flowin 7flowin 8flowin 9flowin 10flowin 11flowin 12flowin 13flowin 14flowin 15flowin 16flowin 17flowin 18flowin 19

Napsat komentář