Riziko pro Získání Zika Prostřednictvím Sexu Může Být Vyšší, Než se Dříve myslelo

Zdravotní úředníci jen oznámila, že děsivé zprávy, že tam jsou nyní 14 případů potenciálně sexuálně přenosných Zika virus v USA, NPR zprávy.

Centra pro Kontrolu a Prevenci Nemocí řekl, že jsem potvrdil, byl virus ve vzorcích krve od dvou žen, kdo neměl cestoval, ale kdo by měl sex s mužskými partnery, kteří cestovali a také měl Zika příznaky a jsou nyní testovány na virus.

Dalších 12 případů jsou všechny ženy (některé z nich jsou těhotné), ale ještě nebyla potvrzena, a sexuální přenos viru je řekl, aby byl velmi vzácný.

Kapitán Jennifer McQuiston, náměstek incident manager pro CDC říká, že tyto nálezy, „Jako lékaři stále více vědomi na sexuálním přenosu rizika, začnou testovat více, a oni budou pravděpodobně začít hledat další.“

Dr. William Schaffner, profesor preventivní medicíny na Vanderbilt University Medical School, říká, že počet žen, které jsou vidět, kdo zdánlivě nemohl dostat virus jakýmkoli jiným způsobem, je překvapující, říká New York Times, „je To začíná vypadat, jako by Zika může být více snadno přenášeny sexuálně, než jsme zpočátku očekávali. Tyto údaje jsou svítící některé věci, které nevíme.“

Pokud nejsi těhotná, virus způsobí pouze 1 z 5 lidí infikovaných zažít mírné příznaky v rozmezí od horečky, vyrážka a červené oči (nejčastější) na zvracení a bolest kloubů, svalů, hlavy a za očima do sedmi dnů.

Nicméně, zdravotní úředníci jsou také vidět spojení mezi virem a neurologický stav se nazývá syndrom Guillain-Barre syndrom a vrozená onemocnění známé jako mikrocefalie, vrozená vada, která má za následek menší-než-normální mozek a hlavu, stejně jako jiné vývojové problémy.

Pro teď, CDC doporučuje použití kondomu pro muže, kteří byli do oblastí, kde jsou lidé přenosu Zika, kteří jsou také sex s těhotné ženy, nebo ne mít sex s nimi, zatímco oni jsou těhotné, protože některé ženy s virem hlásili potratů.

Zajímavé je, že jsem také zjistil, že ženy nemohou přenášet Zika se svými partnery prostřednictvím pohlavní styk a ještě zjistíte, že nejvíce obyčejný způsob, jak přenášet Zika je dostat pokousán komáry, ačkoli vědci jsou stále zkoumá přenosu viru.

Napsat komentář