Rozloučit se ovädnutému tricepsu. Je jednoduše a snadno

Triceps jsou někdy vtipně odkazoval se na jako PT svalů. Údajně proto, že když lidé ve veřejné dopravě držte tyč přes hlavu, většina triceps ochabnuto visí nebo třepání.

Triceps je hlavně mezi ženami v tréninku opomínanou banda. Je to škoda, protože ochablé triceps nevypadá dobře. Přesto právě v této oblasti praxi alespoň tři krát týdně po dobu 10 minut, například v podobě kruhového tréninku.

Kruhový trénink na triceps

Níže cvičení opakujte v řadě bez přestávky po 10 opakování. Po zvládnutí obvodu následuje 30-přestávka a další kolo, přičemž na celý tréninkový proces by měl trvat 5 až 10 minut. První výsledky můžete vidět již asi 4 týdny.

Kliky

Kliky lze zařadit mezi komplexní cvičení, takže kromě tricepsu precvičíte svaly jako biceps oblasti předloktí, ramena, prsa a jejich části a břišní svaly. Kliky jsou založeny na podpoře ze strany příjemce může být oblečen lhaní, zatímco ruce jsou od sebe o něco více než je šířka ramen. Je důležité, aby prsty směřovaly dopředu. Následuje nádech a spusťte tělo dolů a po dosažení dolní polohy se vraťte zpět do výchozí polohy. Pokud je tato varianta pro vás náročné, dělat kliky s koleny opretými na podložku.

Zdroj video: www.youtube.com

Tricepsové tlaky s jednoručnou činkou

Druhé cvičení v pořadí, patří mezi izolované, tj. je zaměřen na procvičování tricepsu. To se provádí v sedě na lavičce, a to je důležité, aby zpět vystretý. Jednoručnú činka honí za top blade tak, že dlaně jsou směrem vzhůru a činka je ve výšce nad úrovní hlavy. Následně existuje pro hlavu dolů a vraťte se do výchozí polohy. Dávejte pozor na správné provedení cviku.

Zdroj video: www.youtube.com

Tricepsové kliky na lavičce

Dlaně jsou honí na okraj lavice. Noha spočívá rozdíl na podlaze a jsou rovné. Pozor, pohled je směrem k přední a zadní je rovný. Pak jsme dali dolů, zatímco zadek je pořád ještě drží na hraně na lavici, lokty jsou za tělo. Při dosažení spodní polohy, plynule vrátit.

Zdroj video: www.youtube.com

Triceps kick zpět

V tomto cvičení budete potřebovat lavičku a jednoručnú činku. Pravou nohu najít podporu v koleno na lavičce, pravá ruka je také opretá ruku na lavičce. Levá noha je mírně pokrčená a levá ruka uchopit kladivkovým zvládnout jednoručnú činku. Následně zvedněte levou ruku rovnoběžně podél těla, dokud paži rovně a jít zpět.

Zdroj video: www.youtube.com

Po dokončení tohoto kola, následuje 30-přestávka, a další kolo cvičení ve stejném pořadí.

Zdroj foto: flickr.com

Lidé, kteří si přečetli tento článek, a obává se také o:

Chudneme, aniž stroje a činky

Účinný typ cvičení, jak zlepšit zdraví a zvýšit sílu, které můžete provádět doma i venku, je kruhový trénink.

Vzpor kľačmo so vzpažením a zanoženímVzpor kľačmo se vzpažením a zanožením

Sedavé zaměstnání a nedostatek pohybu velmi často způsobují velké bolesti zad a krční páteře.

ednu hodinu Mirka Mikové – editor Praxe.cs

Napsat komentář