S Klukama Posedlý Zápach z Pochvy

Ruben Chamorro/Katja Cho

Při získávání jíst ven, je oslavován jako vrchol ženské potěšení, pokud jste žena, která je nejistá voní, to může být těžké, aby si a relaxovat, aniž koupání první. Zatímco tam je nic špatného s teplé sprchy a dobrá hygiena, vagina, self-čištění orgánů, opravdu nemusí být vyplněn s suds fungovat zdravě. Společný strach, že vaše vagina voní „špatné“ má své kořeny v sexistické, staromódní kultury, spíše než skutečnost. „Každá část těla může mít špatný zápach, pokud je infekce nebo jestli jednotlivých postupů, špatná hygiena,“ říká Dr. Michael Aaron, NYC-založené sexuální terapeutkou a autorkou knihy Moderní Sexuality. „Ale nic o vaginy je vnitřně páchnoucí kromě nevědomých předpokladech, pohlaví, negativní lidé.“

Ujišťujeme vás, každý muž stojí za váš čas nebude zesměšňovat tvou vůni. Za pochopení, že zápach z pochvy je normální, mnoho lidi jsou neuvěřitelně vzrušuje vůně.

„Spousta mužů si vůni vagíny, zvláště když je žena vzrušená a vlhká,“ vysvětluje Dr. Aaron. „Lidé vypustí feromony, jedinečnou vůni, která může často být sexuálně stimulující.“

Dozvědět se více o tom, co je tak stimulující, o vůni kundy, Cosmopolitan.com mluvil s pěti muži, kteří se nemohou nabažit.

Ruben Chamorro

Jay, 25, hudebník v Seattlu, Washington

Si myslí, že to voní jako: „Pot, moč, a lidská povaha.“

„Moje první vzpomínka na vůně z kundičky je to poprvé, kdy moje přítelkyně ze střední byla broušení proti mé stehna s ničím, ale na sobě kalhotky. Líbali jsme se a blbli, ale stále dotýká výše spodní prádlo. Nejhorší bylo, že její kalhotky byly super tenký a má super mokrý.

Nevšiml jsem si, dokud jsem se dostal domů, že noc, která tam byla bílá kůra na stehna moje džíny. Když jsem ucítil to, smrdělo to úžasné. Já ani nevím, co mě vedlo k cítit, ale jakmile jsem měla, nemohla jsem přestat. Je těžké to popsat, protože to smrdí tak jednoznačně jako to, co to je. Je to trochu jako čerstvý pot poté, co žena dělá cvičení, ale tam je vždy víc. Schovala jsem ty džíny na kraji mé postele a cítit je a masturbovat každý večer asi týden v kuse!

Let později, konečně jsem řekl ženě, jak moc ji miluji vůni. Jsem rád, že jsem měl sebevědomí mám teď, když jsem byl trochu mladší. [Můj současný partner říká, že ona byla ráda, že jsem ji miloval, protože ona milovala být konzumovány. Tak to bylo win-win! Pak přiznala, že největší kritik pro ni někdy hrát [sexuálně] s jinými ženami je, že se nemohla dostat přes ten smrad z kundy.

Kdo jsem spal s, je šťastný, že nemám žádné výčitky svědomí, tráví spoustu času se na ni. Vždycky jsem dobrovolně jít dolů na ženy… chci říct… někteří muži ne? I když jsem se setkal s vzácnou ženou, která tvrdí, že jejich klitoris je příliš citlivý na ústní. Celý koncept, který někteří lidé nemají rádi pach pochvy trochu mě překvapuje… hádám, že jsem chodila za předpokladu, že my všichni, jako já, že je to něco, co v naší chemie, že zápach je jen chtěl, aby chcete mít sex… To jen přidává na přitažlivosti!“

Ruben Chamorro

Matt, 35 let, programátor v Brooklynu

Si myslí, že to voní jako: „Pot a bílé víno“

„Poprvé jsem se dostal na třetí metu, když jsem byl na univerzitě, jsem si olizoval prsty, protože to chutnalo neuvěřitelné. Ale ještě předtím, než jsem měl vlastně udělat nic se ženou, jen z fantazírování na střední škole, věděl jsem, že jsem byl opravdu vzrušuje myšlenka, že jdu dolů na ženy — specificky chutnající a vonící na celou situaci.

Nyní, jako polygamní dospělé žijící v Brooklynu, zatímco já ne vždy říkat otevřeně, že miluju vůni vagíny s novými partnery, myslím, že ten nápad, že jsem se do něj, když jsem se obrátit na ně, pohřbít nos v nich, a prostě jít ořechy. Tam opravdu není moc o čem mluvit, po tom. Jak moji partneři cítí o jejich vlastní vůně se liší od člověka k člověku. Předpokládám, že ty dámy, které, při zachování určité úrovně bush a aktivní životní styl, jsou ochotni se nosí džíny celý den, v létě pak přijít a sedět na mé tváři asi myslíte, že dost silně na to, aby to rip, jako že. Ale všiml jsem si, že některé ženy rozhodně podniknout kroky, aby se minimalizovalo, jako držet to zcela holé, nebo dávat to skryté rolovat dolů, než budeme mít práci. Já jsem se s tím, co dělá žena nejpohodlnější.

Druhý den ráno, probudil jsem se po přespání s holkou a potřeboval jít nakupovat na cestě domů. Myslím, že jsem neměl umyl ruce, který nám líto kolegy Trader Joe nakupující, ale byl jsem zvedl kus ovoce cítit zralost a místo toho dostal velký závan zbytky kundu na prstech. Miloval jsem to!

Není nic, o to nemám rád. Doslova, nic.“

Ruben Chamorro

Andrew, 29, filmař v New Jersey

Si myslí, že to voní jako: „cesta do nebe.“

„Moje první vzpomínka na vůni ženy je, když přítel mě ovládla. Bylo mi 20, měli jsme pronajatý místní hotelový pokoj v New Jersey. Byl jsem zvědavý, o dominanci a podrobení, a po zjištění, můj problém, můj přítel, domina, souhlasil, že mě naučí. Škádlila mě, popřel mě a mě potrestal — a nutil mě cítit její kundu tím, že sedí na mé tváři. Bylo to velmi obohacující, protože jsem si vzal všechny bolest, co mě chtěl pro její potěšení. Jsem se stal závislý na vůni.

Zatímco já jsem perverzní, a integrovat vůně do BDSM scény, nemyslím si, že BDSM je důvod, proč jsem rád vůni vagíny, to prostě dělá to lepší. Jako BDSM jde, jsem rád, že pod ženou je ovládat a dělat jí radost mým hlavním cílem více než své vlastní potěšení. Dnes, deset let po první BDSM zážitek a závan pochvy v hotelovém pokoji, jako submisivní muže, vůně je stále dělá se mi chce potěšit ženu, která kontroluje mě. Mě to dostane opravdu těžké, když je žena naklání dolů posezení u nebo na můj obličej s její pochvy — tak blízko mých úst [cítím] i kdybych měla roubík. Příjemné ní je velké naplnění, i když jsem se nedostal žádné potěšení na oplátku. Vždycky je to o její potěšení.

Moji partneři vědí, že mám ráda sladké vůně ženy, který je s její cestě se mnou. Jak se dostat do její vůně je můj způsob, jak být odměněn.“

Ruben Chamorro

Jack, fotograf, 30, New York

Si myslí, že to voní: „Majestátní, nádherné, okouzlující.“

„Když jsem se poprvé dozvěděl o magii ženská vůně, byla jsem v sousedním bytě, asi o 12 let. Ona a já bych po škole ven, jak jsme žili ve stejné budově. Byla mnohem starší než já. Poprvé jsem se před ní bránit sám, všiml jsem si, že měl pár bílé bavlněné kalhotky, v horní části koše. Tam jsem na ni proutěné koše, tak zvedněte víko, a tam přede mnou, pár bílé bavlněné kalhotky. Nemohla jsem si pomoct; jsem si klekl a dal mi nos a ústa až k němu a zhluboka oddechoval. Nemohl jsem pochopit, jak ona tak úžasně voněla. Voněla jako karamelový řeky řezání přes pole květin, spolu s měkké prachový muskiness, že byla vůně její kůže. Pochopil jsem okamžitě, že to byl nejúžasnější věc na světě. Cítila jsem se tak provinile, ale také nesmírně vděčný, že jsem zažil její tajemství krásy.

Dnes, ve věku 30 let, mám stejné přání jako já někdy — což je vůně mých partnerů při sexu. Vědí, že jsem uctívat vůni, a jsem vděčný, že mě nechali. Klíčové komponenty partnera vůně se zdají být máslové, smetanové, a jogurt-y poznámky, někdy jako tvarohový koláč. Citron poznámky jsou společné, s různou intenzitou. Pokud je káva pijan, která bude vyjádřena, to může být skutečnou léčbu, aby věděl, že šel do Starbucks! Černá káva a espresso dělá žena, vůně bohatá a ořechová, někdy hořké, i když, i když, stejně jako tmavé čokolády. Hořkost v ženském chuť je chuť. Žena může mít ostré bylinné nebo květinové chutě, takže mnoho další desítky kombinací, a budete nikdy vědět, proč.

Sexuálně, nic se nikdy přijít blízko k tomu, jak moc jsem si vůní a chutí ženství. Přijde mi to tak kouzelné. Když jsem vůni ženy přírodní vůni jsem odvezen do původního stavu. Snažím se používat mé laskání, ruce, ústa, a člen, aby jim tolik štěstí jako já odvodit z tohoto spojení.“

Ruben Chamorro

John, 23, realitní agent v Baltimore, Maryland

Si myslí, že to voní jako: „slané ocean breeze.“

Co se mi líbí nejvíce o zápach z vagíny je přírodní vůně. Můžeš být spuštěn venku za hodinu a není sprcha a přírodní vůně je zapnout. Váš milenec je cítit, a ne nějaký luxusní parfém. Můj fotbalový trenér mi vždycky říkal: ‚Když to smrdí jako ryba, to je pokrm; Pokud to voní jako kolín nad rýnem, nech to být.‘

Na střední škole, byl jsem s touhle holkou, která běhala. My bychom pohrávat si po tom měla praxi. Byla velmi zpocený. Měli jsme a pak bych jíst ji ven. Měla trochu vlasy kolem její pochvy. Věc, kterou si pamatuju nejvíc, to byl pot a přírodní vůně z její. Byla to ona a nic jiného.

Nejsem obtěžován páchnoucí nebo rybí typ [voní]. Tahle holka se kterou jsem chodil na vysokou, měl vagínu, že lehce smrdí jako ryba a já jsem použít milovat to jíst. Vůně by mi připomínají oceán, který je velmi relaxační! Už jste někdy šel na pláž před východem slunce, aby rybařit? Představte si, že. Jsi relaxační a užívat si slané ocean breeze vůně, jak jste slyšel vlny shazovat.

Moje láska k vůni má jen vzrostl. Dnes, když se cítím pochvy, cítím se velmi nadržený a hladový! Rozhodně si myslím, že můj sexuální život je lepší, než lidi, kteří nemají rádi vůně vagíny, protože jako muž, budu dělat mnohem víc, než jen šukat. Budu lízat ji a jíst to. Někdy jsem i trochu výstřední a přiveďte šlehačku a čokoládový sirup (řekl jsem vám, vonící kundičky je pro mě hlad!). Vím, že jsem odvedl skvělou práci, když ona je, kterým se potí a mohou ječmene pohybovat.“

Tyto rozhovory byly upraveny na délku a srozumitelnost.

Napsat komentář