„Sex Strany, Aby Moje Manželství Lepší“

Je pátek večer, a v polovině orgasmu, mé oči se zaměří na mého manžela. Usměje se, což mě, že ďábelský vzhled, který stále dělá můj žaludek fanda, dokonce i šest let do našeho manželství. Jediná věc: Že to není muž, mám sex s mým partnerem je náš přítel, a kruh napůl oblečené cizími lidmi a známých, sledujete scénu.

Tohle není typický víkend, ale účast sex párty je určitě část spojení Derek* a sdílím. Jsme pravděpodobně navštěvovat jednou za dva měsíce, a my nemusí nutně mít sex s jinými lidmi v nich — někdy máme sex s sebou, někdy jsme se jen dívat, a někdy jsme „hrát“ (eufemismus pro něco, co se zastaví dříve, než penetrace) s jinými lidmi. Dělali jsme to, co jsme se potkali na sex párty v New York City.

Nelíbí se mi termín „sex párty,“které dělá to zvuk, jako každý náhodný sex bez ohledu na bezpečnost nebo morálku. Že to není ten případ. Tam jsou vlastně dva běžné typy stran: hrát stranám, které se obvykle konají v barech nebo klubech, a vyžadují, aby všichni pokrýt své soukromé části, a pak více hardcore stran se konala u někoho doma, které jsou obecně omezena na hosty prescreened hostitelé. V tomto bodě, Derek a já znám spoustu lidí, kteří se zúčastnili, takže to není vůbec divný pocit. Nebudeme stýkat se s páry, venku, scéna, protože nemáme moc společného s nimi, kromě sexu — myslím, že je to stejné, jako kdyby jste byli v turistické skupiny a viděli jen to, že set lidí na pěší túry. A my jsme vždy v bezpečí — hosts nastavit kondomy a ubrousky, a Derek a já se svědomitě o bezpečnosti. Vím, že je to riskantní, ale jak to vidím já, budete riskovat každý den. Jsme tak opatrní, jak jen můžeme být, a naštěstí se zdá, že spousta pařanů spojujeme se cítí podobně.

Jsem rád, že Derek a já mám tento výstřední připojení. Ve skutečnosti, cítím se tak blízko k němu, když budu mít sex s cizincem jako já, když jsem s ním v posteli. Vím, že to zní divně, ale vyslechněte mě: já jsem měl velmi intenzivní fantazie, protože jsem byl teenager. No, než 50 Odstínů Šedi, jsem snila o podání, anonymní sex, a sex, zatímco ostatní lidé sledovali. Po dlouhou dobu, myslel jsem, že je se mnou něco špatně. Nikdy jsem nebyl plně spokojen ve své předchozí vztahy a skončil podvádění hodně, protože jsem miloval ten spěch z sex s cizincem. Vždy jsem se cítil hrozně po, což byl důvod, proč jsem začal chodit na terapii. Také jsem začal číst až na sexualitu, což je, jak jsem si uvědomil, že mám velmi silné exhibicionistické a submisivní sklony. Tento výzkum mě vedl na různých webových stránek, včetně jednoho, který inzeroval sex-zahrajte si strany v New York City v klubech. Bylo mi 27, když jsem šel na svou první párty s mým velmi vnímavý, nejlepší přítel.

Když jsme vešli, bylo to jako jiný svět. Ženy nosily těsné latexové šaty a stehna vysoké punčochy. Někteří měli korzety, které skončilo přímo pod jejich prsa s ozdoby na bradavky. V jednom rohu, high-podpatky žena šla na muže. V další, pár zbičovat ženu.

Můj přítel se bál, ale byl jsem se obrátil na. Na konci večera jsem byl vášnivě líbat cizince, jak on držel jeho ruce pevně nad hlavou proti zdi. Další muž byl štípání moje bradavky. Milovala jsem to.

Další měsíc jsem se vrátil sám. Spřátelil jsem se s několika lidmi, včetně Derek. Často se stává, že skupina by se jít ven na večeři, než párty. Je to způsob, jak poznat se navzájem v non-perverzní nastavení, a uvědomil jsem si, jak je normální, každý byl.

Derek a já jsem rychle si uvědomil, že jsme měli hodně společného. On byl 31-letý postgraduální student, chodil na tyto typy stran od jeho raných 20. let, byl v současné době jeden, a byl dobře známý uvnitř strany společenství. Ve skutečnosti, na některé strany, on sloužil jako „dungeon master,“ dobrovolník pozici vytvořeny, aby zajistily, že se nic vymkne z rukou nebo je provedeno bez souhlasu. Scéna bere bezpečnost velmi vážně, což je důvod, proč jsem se cítil dobře, jít do strany, na můj vlastní. Ano, lidé jsou stále šlehačkou nebo bičován, ale dělají to, protože chtějí, a oni vždy vytvořit bezpečné slovo. Každý, kdo se neřídí pravidly, je vyhozen a je zakázáno.

Byl to Derek, který mi ukázal, jak to chodí na jedné z prvních stran, jsem se zúčastnil na své vlastní. A myslím to doslova: svázal mě do středu místnosti. Cítil jsem se neuvěřitelně zranitelná a neuvěřitelně zapnutý. Tady byl muž, se kterým jsem mohl sdílet své nejhlubší, nejtemnější touhy s — a on se mohl zápas.

Začali jsme hrát spolu, což asi znamená, měli jsme něco jako kamarádi s výhodami situaci. Budeme experimentovat s různými typy perverzní sex, ale nechtěl jsem si představit, že by to mohl být vztah. Je to jen zdálo příliš absurdní. I když jsem se cítil lépe, o mé sexualitě, pořád jsem si myslel, že jsem v try-nic fázi a že jakmile přešel jsem z vše na můj sexuální seznamu, bych se s někým usadit vanilky. Ale čím déle Derek a já jsme byli, tím víc jsem si uvědomoval, jak hluboko naše spojení utekl. Kromě naší perverzní aktivity, které jsme milovali chystáte na víkendové výlety, sledování nekonečné epizody True Blood, a zkouším nové recepty.

To trvalo asi rok, než bylo jasné, že náš vztah byl stále vážný. Jsme spolu šest měsíců a později se zasnoubili dva roky poté, co jsme se potkali. Tam nikdy nebyla otázka, zda budeme pokračovat s kink — to je velká část toho, co nás dělá klíště. Ale jakmile jsme připustili, že jsme se navzájem zavázali, některé věci se změnily. Derek přestal hrát s jinými ženami, když jsem tu nebyl. Neměl jsem jiné pravidelné hrát partnery, kromě Dereka, — bych se dal dohromady s lidmi na párty, ale já jsem raději jen mít sex s ním na pravidelné, takže to nebyl problém pro mě. Jsme se již zúčastnili stran sami. A oba máme právo veta nad tím, koho budeme hrát.

Protože to byl vždy jeden aspekt našeho vztahu, to nepřijde divný, že jsme to i poté, co jsme svázaný uzel. Jsem rád, že máme tento zvláštní tajemství spolu, protože v reálném životě, jsme neskutečně normální. Jen pár blízcí přátelé vědí o tento aspekt mého života, a mám v úmyslu, aby to tak zůstalo. Právě jsme koupili dům na předměstí New Jersey, jsme oba v práci — dělám v marketingu, on je architekt a plánujeme založit rodinu.

To bude určitě omezit kink a sex s jinými lidmi — a já jsem trochu ambivalentní o tom, co to bude vypadat. Jsem naprosto přesvědčen, v nestoudné sexuality, ale také vím, že nechci, aby moje budoucí děti mají nějaké tušení, že sexuální večírky, které mohou být neuvěřitelné, emocionální horské dráze, jsou součástí našeho života. Pocity jsou neuvěřitelně intenzivní během sexu, a den poté, jsem se někdy může zdát trochu náladový, spacey, a divný. Tento druh sexu je tak vysoké, je to skoro, jako kdybych měla kocovinu. Spousta lidí má stejnou reakci, ale určitě bych nebyl schopen zvládnout tyto emoce s dětmi v mixu.

Teď jsme si to užívali. Miluji se dívat na mého manžela, mít sex, a vidět, jak zkušený, že je v příjemné ženy. Jsem také rád, že můj manžel mě sledovat — je to neuvěřitelné zobrazení intimity a důvěry. Takže mnoho lidí se bojí nevěry, ale to nemá vliv na naše životy. Vím, že Derek a já milovat se navzájem, takže nemám pocit, žárlivý, když vidím, že ho sex s horkou twentysomething svobodná holka — stejný typ ženy, jsem byl já, když mě potkal. Vlastně jsem si ho sledoval show nováček lana, s vědomím, že to, co máme, je tak mnohem hlubší, než jen sex. To také pomáhá, že jsem, stejně jako mnoho jiných žen na scéně, jako spát s ženami — a zdá se, že můj manžel a já máme stejný vkus. V podstatě, když má sex s ní, to asi bude taky.

Vím, že to může znít zvrácené a šokující pro lidi, kteří nebyli na sex-párty, ale to neznamená, že to tak cítíte. Je to dobrý pocit. A to není pocit, že ani jeden z nás podvádět, nebo chcete, každý jiné méně.

Protože tady je to věc: Sex není láska. Miluji svého manžela. Budu mít sex s jinými lidmi, pro zkušenosti, pro nával adrenalinu, dobrodružství. Ale já bych nikdy mít sex s mužem, aniž by můj manžel věděl — nebo, když na to přijde, sledování. Protože naše manželství je netradiční, opravdu musíme mluvit o své emoce a očekávání. Někdy mám pocit, citově strádající a řekni mému manželovi, já jen chci, aby se mnou mít sex na večírku. Jindy jsem se cítil trochu žárlí na ženy s větší prsa nebo menší v pase, ale já bych být jen jako závistivý, když jsem viděl, jak krásná žena v tělocvičně nebo v obchoďáku. Naštěstí, Derek a já jsme dost dobří v komunikaci. Koneckonců, sex je jen zábava, když každý je na stejné stránce. A myslím, že tyto jsou dobré konverzace — mluvení nás dělá blíže.

Nakonec, nejsem si jistý, jak dlouho budeme na místě. Ale teď, to je legrace, jsme v bezpečí, a to je skvělou alternativou k další páteční noc červeného vína a Netflix.

*Jméno bylo změněno.

Napsat komentář